آزمونی دیگر برای تماشاگران فوتبال
ورزشگاه امام رضا (ع) آماده برگزاری دومین مسابقه لیگ برتر بین دو تیم پدیده و فولاد خوزستان
۱۳۹۶-۰۸-۰۸
بازی پدیده
ورزشگاه امام رضا (ع) که این روزها شور و نشاط خاصی را در بین ورزش دوستان خصوصا تماشاگران فوتبال ایجاد کرده است سه شنبه میزبان حضور پرشور هواداران فوتبال برای تماشای مسابقه پدیده با فولاداست.
 

آنچه مسبوق به سابقه است اینکه چه در دیدار منتخب مشهد و تیم کربلا و چه در بازی سیاه جامگان و صنعت نفت هواداران فوتبال خود را در محضر حضرت رضا (ع) دیدند و نه تنها حرمت این امام همام را رعایت کردند بلکه نشان دادند ورزش ما هویت های لازم برای فرهنگی شدن و الگو شدن را دارد.

بازی سه شنبه ورزشگاه امام رضا (ع) بدون تردید هم حساسیت بیشتری دارد و هم بازی دو تیم در رده ی بالای جدول است و این یعنی تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می آیند. بدون شک احترام به داور احترام به قانون است توجه کنیم حضور بیشتر هواداران و حساسیت بازی ما را قانون گریز نکند. حضور بیشتر هواداران مصادف است با حضور بیشتر نونهالان و نوجوانان پس این اجتماع بزرگ هواداران باعث نشود یادمان برود که بسیاری از شعارها و رفتارهای ما برای این نوجوانان و نونهالان تازگی دارد و شاید مانع آمدن دوباره آنها به ورزشگاه شود.

تماشاگران مشهدی ثابت کرده اند فوتبال را با همه زیر و بم هایش می شناسند. می دانند نمی شود از تیم محبوبشان همیشه توقع برد داشته باشند باخت هم یک قسمت از مسابقه است. باید بپذیریم که ما هواداران بعد از باخت می توانیم طوری عمل کنیم تا تیم برای مسابقه بعدی بدون استرس و برای برد به میدان برود. پس هوادار بودن ما برای روزهای سخت هم هست. اعتماد کنیم به داور به بازیکن و مربی و احترام بگذاریم به حرمت ها ، داورها و تیم حریف. می شود ببازیم ولی تیممان را تشویق کنیم و به آنها خسته نباشید بگوییم.

اینها را نوشتیم تا بگوییم حرمت حضرت رضا (ع) واجب است چه تیم مان ببرد و چه ببازد و هوادار فوتبال ما در این چند بازی این را نشان داده که عشق فقط یک کلام رضا علیه السلام. می آییم و تشویق می کنیم از امام رئوفمان کمک می طلبیم و اگر بردیم چه بهتر و اگر نتوانستیم خودمان را می سازیم برای بازی های آینده.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید