چهارشنبه 23 آبان 1397   00:41:43
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
استادیوم ورزشی امام رضا (علیه السلام)
با عنایت به اینکه آستان قدس رضوی در تمام عرصه های فعالیت خود در حوزه های مختلف ، پیشرو و متمایز بوده و همواره بهترین و به روز ترین دستاوردهای علمی و بین المللی را در عرصه خدمت ، به کار گرفته است. لذا تلاش دست اندرکاران این پروژه نیز همسو با سیاست های کلی آستان قدس رضوی در جهت استفاده از آخرین دانش فنی در احداث اماکن ورزشی شکل گرفت.
بدون شک با بهره برداری از چنین مجموعه ای بی نظیر در سطح کشور ، برگ زرین دیگری بر دفترچه افتخارات خادمین آستان قدس رضوی در عرصه خدمت رسانی به مردم رقم خواهد خورد.
استادیوم امام رضا (ع) در زمینی به مساحت 5/4 هکتار و با زیربنای حدود 20000 متر مربع در تقاطع بلوار خیام و فردوسی و در ضلع شرقی سایت 12 هکتاری مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی احداث شده است.
این استادیوم علاوه بر پیست دو و میدانی و امکانات موجود در یک استادیوم فوتبال استاندارد (طبق استانداردهای فیفا) مجهز به 10 سالن ورزشی استاندارد ، پارکینگ و امکانات فرهنگی و رفاهی دیگر از قبیل آمفی تئاتر ، سالن های سمینار ، سالن غذا خوری ، موزه افتخارات ورزشی آستان قدس رضوی ، کلاس های مربیگری و ... می باشد. وجه تمایز اصلی استادیوم امام رضا (ع) با سایر استادیوم های داخل کشور در شکل گیری سالن های ورزشی با عملکردهای متنوع در فضای زیر سکوی تماشاچیان فوتبال می باشد که به پویایی و بقاء پروژه در دراز مدت کمک شایانی خواهد نمود.
کلیه سالن های ورزشی مجهز به پیشرفته ترین سیستم های تاسیساتی بوده و دارای تهویه مطبوع و گرمایش و سرمایش هوشمند می باشد.
جایگاه ویژه مجموعه در 5 سطح شامل فضاهای اداری و پذیرایی ، سالن های سمینار و آمفی تئاتر به ظرفیت 600 نفر پیش بینی گردیده است.
شایان ذکر است که سقف این مجموعه با مساحت پوشش 18000 متر مربع در کشور بی نظیر می باشد.
جهت تامین پارکینگ مورد نیاز برای مجموعه نیز زمینی در مجاورت ضلع شمالی مجموعه جهت احداث پارکینگ طبقاتی در 6 طبقه با 36000 مترمربع پیش بینی  گردیده است.

نمایی از استادیوم امام رضا (ع)


نمایی از تکمیل سقف و صندلی های استادیوم


نمایی از کشت چمن استادیومنمایی از جایگاه خبرنگاران ، VIP و VVIP  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
تعداد بازديد اين صفحه: 33914
تعداد بازديد کنندگان سايت: 235331639 تعداد بازديد زيرپورتال: 1203318 اين زيرپورتال امروز: 153 سایت در امروز: 2742 اين صفحه امروز: 1
دفتر مقام معظم رهبری
دفتر مقام معظم رهبری
نهاد ریاست جمهوری
نهاد ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
مجلس شورای اسلامی
قوه قضاییه
قوه قضاییه
دسترسی آسان به صفحات