۱۳۹۸-۰۴-۰۹

بازدید نمایندگان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از ورزشگاه امام رضا علیه السلام

نمایندگان وزارت ورزش و رئیس سازمان لیگ فوتبال برای ایجاد تمهیدات لازم برای فروش اینترنتی بلیط و فراهم ساختن تمهیدات لازم برای ایجاد گیت های الکترونیکی امروز از ورزشگاه امام رضا علیه السلام بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی سعید فتاحی در این بازدید اذعان کرد ورزشگاه امام رضا علیه السلام بهترین ورزشگاه ایران است و انتساب آن به حضرت رضا علیه السلام شخصیت و فرهنگ هواداری و فوتبال ایران را ارتقا داده است.
 فتاحی با اشاره به حضور بی شمار هواداران در ورزشگاه امام رضا علیه السلام افزود : هیچ بی نظمی و مورد حراستی در ورزشگاه امام رضا علیه السلام مشاهده نشده است و هواداران مشهدی نمره قبولی لیگ هجدهم را کسب کرده‌اند.
 ایشان با اشاره به دستور کمیته امنیت ملی برای راه اندازی گیت های الکترونیکی و کنترل افزود بلیط فروش اینترنتی و نظارت آن در گیت های ورودی علاوه بر دسترسی آسان هواداران به ورزشگاه باعث ایجاد امنیت انضباط و برگزاری بهتر مسابقه می‌شود.
در این بازدید مهندس سهیل مهدی مسئول کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ و حمیسی ریاست حراست فدراسیون و مبینی نماینده وزارت ورزش حضور داشتند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود