۱۳۹۸-۰۴-۱۱
به همت تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود؛

برپایی جشن 20 هزار نفری دخترانه در ورزشگاه امام رضا(ع)

موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی به مناسبت روز دختر، جشن بزرگ دختران انقلاب را برای تاریخ ۱۳ تیرماه در ورزشگاه امام رضا(ع) در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، همزمان با خجسته میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) جشن بزرگ روز دختر با عنوان «مهدخت» از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰ روز پنجشنبه ۱۳ تیرماه در استادیوم امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

این جشن با مشارکت تربیت بدنی آستان قدس رضوی و معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع) و با دعوت از 20 هزار نفر از مادران و دختران عضو پایگاه‌های بسیج محلات سطح شهر مشهد تدارک دیده شده است.

برای این مراسم برنامه‌هایی شاد و مفرحی از جمله قرائت جمعی صلوات خاصه حضرت رضا(ع)، اجرای سرود اختصاصی دختران توسط گروه 100 نفره دختران آستان قدس رضوی، دور افتخار دختران خانواده‌های شهدا و خوانندگی حامد زمانی در نظر گرفته شده و مجریان برنامه هم شهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی مجریان رسانه ملی هستند.

همچنین برای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن این جشن بزرگ از میهمانان مختلفی از جامعه رسانه‌ای، هنری و  ورزشی کشور دعوت به عمل آمده که در فهرست مدعوین نام الهام چرخنده بازیگر، شهره پیرانی و آرمیتا رضایی نژاد همسر و دختر شهید داریوش رضایی نژاد، فضه سادات حسینی گوینده خبر و مهلا مومن زاده قهرمان تکواندو بانوان جهان به چشم میخورد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود