۱۳۹۸-۰۵-۲۲

روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی

اگر لیگ فوتبال حرفه ای است رفتارهایمان هم باید حرفه ای باشد.

در پي اتتشار خبر قهر سرمربي باشگاه شهرخودرو در بازي دوستانه با گل گهر سيرجان و گلایه ایشان از تربيت بدني آستان قدس ذكر چند نكته براي تنوير افكار عمومي ضروري است. متاسفانه مسئولان شهر خودرو با وجود ميزباني صبورانه تربيت بدني آستان قدس در تمام فصل قبل نامهربانانه با رفتارها و گفتارهاي غير واقعي سعي در قرار دادن ما مقابل هواداران فهيم فوتبال و البته پوشاندن ضعف هاي مديريتي خود دارند. در واقع تربيت بدني آستان قدس رضوی برای فصل پیش رو با تمام امكانات و ظرفیت سخت افزاری براي بازسازي چمن استاديوم امام رضا (ع) اقدام نموده است تا نماينده استان بتواند حضوري آبرومند هم در لیگ و هم در آسيا داشته باشد. همه كارشناسان و اهالي فن متفق القول اذعان دارند كه استاديوم امام رضا (ع) یکی از مهمترین ارکان موفقيت هاي اخير تیم شهرخودرو بوده است. لذا مسئولان اين تيم و سرمربي محترمشان به جاي مصاحبه های فضایی و تحريك كننده قبول كنند كه نگهداري از چمن استاديوم براي شروع فصل لطف بزرگي است كه بايد قدردان آن باشند. ذکر این نکته ضروریست که در هیچ کجای دنیای در فوتبال حرفه ای امروز چمن اصلی ورزشگاه را تحت هیچ شرایطی درگیر بازی های دوستانه و تمرین باشگاهی نمی کنند.

يادآور مي شويم هنوز هزينه بازي دوستانه با ذوب آهن كه به رغم ميل باطني و با اصرار دوستان ما در مجموعه شهر خودرو برگزار شد پرداخت نگرديده است كه اين نشان از همكاري همه جانبه تربيت بدني آستان قدس با آقاي گل محمدي و تيم شان دارد.

شايد بهتر باشد سرمربي محترم شهر خودرو به جاي قهر كردن و تحريك هواداران تكليف شان را با مديران باشگاهي مشخص كنند كه هنوز نتوانسته اند اولين امكانات لازم براي باشگاهداري را فراهم كنند لازم است دوباره تعریف باشگاه و باشگاه داری را مرور کنیم و وقتی می گوییم لیگ حرفه ای فوتبال ملزومات و شاحصه های آن را با رفتارهایمان بسنجیم.

در پايان بر خود لازم ميدانيم كه عنوان كنيم تربيت بدني آستان قدس رضوي براي ايجاد بستري ارام زيبا و آبرومند براي ميزباني از هواداران فهيم فوتبال از هيچ كوششي دريغ نكرده و در فصل جديد هم چون گذشته كه الگويي جديدی از فرهنگ ميزباني در كشور را ارائه كرديم پذيراي حضور گرم هوادارن و تيم هاي ميهمان در بهترين شرايط خواهيم بود و اعلام می کنیم چمن ورزشگاه امام رضا (ع) مهمترین اولویت ما در ورزشگاه است و هیچ بازی دوستانه و هیچ تمرینی در آن برگزار نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود