۱۳۹۸-۰۵-۲۸

پایان اردوی ۱۰ روزه تیم ملی جودوی بزرگسالان در مشهد

با مشارکت هیئت جودوی استان و تربیت بدنی آستان قدس رضوی اردوی آمادگی تیم ملی جودوی بزرگسالان ایران در سالن جودوی آستان قدس رضوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی این اردو از ۱۴ الی ۲۵ مرداد با حضور ۱۵ ملی پوش و 4 مربی در این مجموعه برگزار گردید و ملی‌پوشان آخرین تمرین خود را قبل از اعزام به مسابقات جهانی ژاپن برگزار کردند.
 مجید زارعیان سرمربی تیم ملی جودوی کشورمان در این خصوص افزود باید از هیئت جودوی استان خراسان رضوی تقدیر و تشکر کرد که با قبول زحمات این اردو در مشهد و در موسسه منتسب به حضرت رضا علیه السلام و اختصاص یک سالن مجهز و کمپ تمرینی عالی و از طرفی تشرف به حرم آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام را برای مربیان و ملی‌پوشان فراهم کردند تا ما با روحیه عالی جهت مسابقات ژاپن آماده شویم. وی ظرفیت ورزشی موسسه تربیت بدنی آستان قدس را برای ورزش استان بی نظیر دانست و افزود امیدوارم این همکاری ها ادامه داشته باشد.
در حرکتی نمادین و در جهت تقویت همکاری فی ما بین فدراسیون جودو و تربیت بدنی آستان قدس رضوی و با حضور سرمربی تیم ملی ، ریاست هیئت جودوی استان و تنی چند از قهرمانان جودو کمربند افتخاری مشکی دان یک و لوح سپاس فدراسیون به دکتر هاشمی جواهری مدیر عامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی  اهدا گردید.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود