۱۳۹۸-۰۶-۰۷
در تربیت بدنی آستان قدس رضوی؛

طرح تابستانه «رویش رضوی» به ایستگاه آخر رسید

طی مراسمی از سوی تربیت بدنی آستان قدس رضوی، طرح تابستانی «رویش رضوی» امروز با حضور بیش از ۳۰۰ تن از ورزشکاران و خانواده‌های آن‌ها در این مجموعه ورزشی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، آیین اختتامیه طرح رویش رضوی و کلاس‌های آموزشی اوقات فراغت هفتم شهریور در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.
علی‌اکبر هاشمی‌جواهری مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در این مراسم با اشاره به اجرای هر ساله طرح‌های اوقات فراغت گفت: طرح تابستانی اوقات فراغت سال ۹۸ هم از لحاظ کیفی و هم سخت‌افزاری نسبت به سال‌های قبل پیشرفت داشته است.
وی، «رویش رضوی» را یکی از برنامه‎های زیرمجموعه طرح اوقات فراغت معرفی و ابراز کرد: سال گذشته این طرح با عنوان «رواق رضوی» در این مجموعه اجرا شد، و امسال علاوه بر این‌که در کل مجموعه انواع رشته‌های ورزشی فعال بود، به امور فرهنگی و تربیتی در کنار ورزش توجه مضاعف شد.
هاشمی‌جواهری با بیان اینکه در طرح اوقات فراغت سال 98 از مربیان صاحب نام‌تر و مجرب‌تر استفاده شده است، افزود: این طرح در بسیاری از رشته‌های ورزشی در طول سال ادامه خواهد یافت تا استعدادهای برتر ورزشی در سطح ملی و بین‌المللی مطرح شوند.
وی همچنین خاطرنشان‌کرد: علاوه بر فعالیت‌های ورزشی، امور شاد و مفرح در قالب برنامه‌های مختلف در کلاس‌های فرهنگی گنجانده شد.
این مقام مسئول در تربیت بدنی آستان قدس رضوی ضمن بیان این نکته که طرح رویش رضوی هر ساله تداوم خواهد یافت، اظهار کرد: هدف ما از اجرای این برنامه، تنها پر کردن اوقات فراغت نیست، بلکه بهینه کردن اوقات دانش‌آموزان و بهره‎برداری حداکثری از زمان فراغت آن‌ها، اولویت برنامه‌ریزی‌های ما را شکل می‌دهد.
وی بیان کرد: هدف از برپایی مراسم اختتامیه در پایان طرح تابستانی رویش رضوی این بود که والدین شاهد رشد و پرورش فرزندان خود و نسل آینده‌دار کشور باشند.
در پایان مراسم هم از دختران و پسران نوجوان فعال در زمینه‌های مختلف طرح رویش رضوی از جمله کتاب‎خوانی، حافظان قرآن کریم، مکبر و شرکت‌کنندگان در نمازهای جماعت با اهدای جوایزی تقدیر شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود