۱۳۹۸-۰۶-۱۱

جشنواره ورزشی کارکنان آستان قدس با مشارکت 80 خانواده به کار خود پایان داد

به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، آخرین روز مسابقات خانوادگی کارکنان و خادمان آستان قدس رضوی در اردوگاه امام رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش روبط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، اختتامیه نخستین جشنواره خانوادگی، فرهنگی و ورزشی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی در اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) برگزار شد.
هدف از برپایی این جشنواره که از سوی معاونت فرهنگی و رزشی تربیت بدنی آستان قدس رضوی تدارک دیده شده است، مشارکت ورزشی خانواده‌ها در یک برنامه مفرح ورزشی و ترویج فرهنگ نشاط و سلامتی بین اعضای خانواده و اشاعه مفاهیم فرهنگی و ارزشی از مسیر اجرای برنامه‌های تفریحی و ورزشی است.
در این برنامه، 80 خانواده از میان کارکنان و خادمان آستان قدس رضوی با میانگین چهار نفر عضو و مجموع 300 شرکت‌کننده در بخش‌های مختلف بازی‌ و مسابقه با هم به رقابت پرداختند.
آیتم‌های متنوع فرهنگی و ورزشی در نظر گرفته شده ویژه آقایان اعم از تیروکمان، ناودونی، ویلچررانی، طی مسیر و سخره‌نوردی و مسابقات و بازی‌های بخش خانم‌ها شامل حروف‎چینی، برج هیجان، هم‎سازه، هم‌پا و تیراندازی با تپانچه بودند.
در این برنامه خانوادگی، سه خانواده برگزیده که اعضای آن‌ها امتیازات بیشتری را کسب کردند، معرفی شدند. البته در بخش اهدای جوایز، هدایای در نظر گرفته شده به هر نفر از اعضای خانواده به صورت انفرادی و شامل مجموعه کاملی از لوازم ورزشی به ارزش تقریبی 400 هزار تومان تعلق گرفت. ضمناً به خانواده‌های اول تا هفتم تندیس هم اهدا شد.
گفتنی است، دختر و پسر برتر این جشنواره معرفی شدند و مجموعه کامل لوازم ورزشی دریافت کردند. مجموعه‌ای از جوایز شامل لوازم خانگی و یک دوچرخه هم بین شرکت‌کنندگان حاضر در این رقابت فرهنگی ورزشی قرعه‌کشی و اهدا شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود