۱۳۹۸-۰۶-۱۲

بازدید از دو خانواده آزاده سرافراز جنگ تحمیلی

سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی بهانه ای شد تا با مشارکت مرکز امور ایثارگران آستان قدس رضوی از دو آزاده سرافراز جنگ تحمیلی بازدیدی توسط مدیران تربیت بدنی آستان قدس رضوی صورت گیرد.

عبدالله خداشناس رودسری معلم دبیرستان شهید بهشتی رودسر در سال ۶۱ که عزم جبهه کرد در عملیات شناسایی در مریوان با چهار نفر از همرزمان خود غافلگیر شد و به مدت 8 سال در اسارت رژیم بعثی بود. شنیدن خاطرات اسارت و شکنجه های استخبارات عراق درسهای فراموش نشدنی از مقاومت و ایثار این آزادگان است. منزل این آزاده سرافراز در بلوار قرنی و کوچه دکتر شیخ قرار داشت.
از آنجا به سمت عبدالمطلب و محله گلبرگ به دیدار برات علی سلیمانی رفتیم که در دوران سربازی و در عملیات مرصاد اسیر شده بود. رنج بیماری حادث شده برای این آزاده و جانباز ۲۵ درصد او را زیاد سرحال نشان نمی داد ولی می شد از حضور خانواده و پدر و مادرش و استقبال گرمی که انجام دادند فهمید که از حضور خادمان حضرت رضا علیه السلام خوشحال و دلگرم است.
این بازدید ها هرچند که کم و کوتاه است اما فرصتی است تا عرض ارادتی کنیم به همه ایثارگران و آزادگان دفاع مقدس که در دوران اسارت هم دست از آرمان‌های انقلاب نکشیدند.
در این بازدیدها مدیرعامل موسسه ، معاونین و مدیر روابط عمومی و امور بانوان موسسه حضور داشتند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود