۱۳۹۸-۰۷-۰۳

اردوی فرهنگی ورزشی دانش‌آموزان مدرسه امام رضا(ع) در تربیت بدنی آستان قدس برگزار شد

با هماهنگی دو مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی و مدرسه شماره 4 امام رضا(ع) برنامه فرهنگی ورزشی ویژه پسران دانش‌آموز برنامه‌ریزی و اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، اردوی یک روزه مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با حضور 400 دانش‌آموز از دبیرستان پسرانه شماره 4 امام رضا(ع) روز گذشته در این مجموعه ورزشی برگزار شد.
این برنامه که از 7:30 صبح آغاز شد و تا 17 عصر ادامه پیدا کرد، در نیمه نخست روز با بازی و سرگرمی همراه شد و بعد از پذیرایی و استراحت، بعدازظهر هم به انجام بازی‌های بومی ـ محلی با حضور مربیان اختصاص یافت.
انجام بازی‌هایی چون وسطی، زو، برج هیجان، طناب‌کشی، فوتبال دستی، مسابقات ورزشی از جمله فوتبال، والیبال و بسکتبال و برنامه‌های حاوی محتوای فرهنگی و بصیرتی، از سوی معاونت فرهنگی و ورزشی تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای این اردویی یک روزه در نظر گرفته شده بود.
این قبیل برنامه‌ها، با هماهنگی و مشارکت نهادهای آموزشی، ورزشی و فرهنگی و در راستای اهداف ترویج فرهنگ ورزش کردن و حفظ سلامتی در حین بازی و تفریح ویژه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز به اجرا درمی‌آید و در آینده نزدیک هم در قالب یک طرح مدون پیگیری و توسعه خواهد یافت.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود