۱۳۹۸-۰۷-۰۸
بنا به دستور نیروی انتظامی؛

نصب گیت‌های الکترونیکی ورزشگاه امام رضا(ع) به بعد بازی پرسپولیس و شهرخودرو موکول شد

بنا به دستور نیروی انتظامی، روند نصب گیت‌های الکترونیکی بعد از رقابت روز جمعه دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو ادامه پیدا می‌کند.

مجید مولایی، مدیر روابط عمومی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز به نحوه نصب گیت‌های الکترونیکی در ورزشگاه امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: از ابتدای الزام ورزشگاه‌ها به نصب گیت‌های الکترونیکی، با مشارکت هیئت فوتبال خراسان رضوی اقدام به تهیه، نصب و راه‌اندازی آن‌ها کرد.
وی بیان کرد: بر اساس اهداف تعیین شده سازمان لیگ، تماشاچیان باید از مسیر تهیه بلیت الکترونیکی و کنترل از طریق گیت‌های الکترونیکی به ورزشگاه‌های فوتبال بیایند و بدین ترتیب بساط بازار سیاه خرید و فروش بلیت مسابقات و حواشی ورود به ورزشگاه‌ها جمع شد.
مدیر روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ادامه داد: در حال حاضر هیئت فوتبال با پشتیبانی تربیت بدنی آستان قدس رضوی با پیمانکار مورد نظر وارد مذاکره شده است و 8 گیت از مجموع 24 گیت در نظر گرفته شده بهره‌برداری شده است.
به گفته وی، تا روز جمعه، زمان بازی دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو به تعداد این گیت‌های آماده استفاده، افزوده نخواهد شد. چون در جلسه مشترک با نیروی انتظامی مقرر شد تا نصب گیت‌های جدید، به خاطر حضور پر تعداد تماشاگران و هواداران در ورزشگاه و به اتمام نرسیدن کار نصب همه دستگاه‌ها تا روز برگزاری مسابقه، بعد از این رقابت ادامه پیدا کند.
مولایی افزود: در حال حاضر برای این مسابقه، تماشاگران از طریق تلفن همراه و کدQR تهیه بلیت الکترونیکی، کنترل شده و مجوز ورود به استادیوم امام رضا(ع) را پیدا می‌کنند تا در اولین فرصت بعد از برگزاری مسابقه، شرکت مسئول برای نصب گیت‌ها اقدام کند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود