پذیرایی از 10000 نفر در موکب شهدای ورزشکار تربیت بدنی آستان قدس
۱۳۹۸-۰۸-۰۷
تربیت بدنی آستان قدس رضوی با همه امکانات و توان نیروهای خادمیاری ضمن پذیرایی از افزون بر 10 هزار زائر و مجاور در موکب شهدای ورزشکار، اسکان و پذیرایی روزانه شش هزار زائر پیاده مشهدالرضا(ع) را برعهده دارد.

عظیم کریمی، مدیر فرهنگی ورزشی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز در رابطه با نحوه خدمات‌دهی در این مجموعه ورزشی گفت: روزانه از 8 صبح تا 8 شب از بیش از 10 هزار زائر و مجاور حرم منور رضوی در محل موکب شهدای ورزشکار تربیت بدنی آستان قدس پذیرایی می‌شود.  
وی افزود: با چای، شربت، دمنوش، تهیه و توزیع وعده‌های غذای سبک مانند عدسی، لق‌لقی، فلافل، نذورات مردمی، به میهمانان خدمت می‌کنند.
کریمی ادامه داد: 200 خادمیار در مدت پنج روز فعالیت این موکب، با خدمات متنوعی از قبیل پذیرایی، پزشکی، مشاوره‌های دینی و مذهبی، درمان، ماساژ، آرایشگری، خشکشویی، خیاطی و استحمام در خدمت زائران هستند.
وی در رابطه با کیفیت اقامت زائران پیاده حضرت رضا(ع) هم گفت: شش هزار زائر پیاده ایام سوگواری پایان ماه صفر در هفت سالن این مجموعه ورزشی اسکان داده شده‌اند. از این زائران با سه وعده غذای گرم به تعداد 18 هزار پرس پذیرایی می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید