قدردانی سرپرست فدراسیون دو و میدانی از همکاری مسئولین تربیت بدنی آستان قدس رضوی
۱۳۹۸-۰۸-۱۸
سرپرست فدراسیون دو و میدانی از همکاری مسئولین تربیت بدنی آستان قدس رضوی در برپایی اردوی تدارکاتی احسان حدادی در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، احسان حدادی با هدف آغاز اردوی تدارکاتی خود، تمرینات آماده سازی اش را در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد مقدس شروع کرد. باهماهنگی فدراسیون دو و میدانی و اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی، حدادی پرتاب های خود را در این ورزشگاه آغاز کرد تا اولین پرتابگری باشد که در استادیوم امام رضا (ع)، دیسک پرتاب می کند.

ایرج عرب، سرپرست فدراسیون دو و میدانی نیز در پاسخ به همکاری اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی طی پیامی از زحمات همه مسئولین این مجموعه قدردانی به عمل آورد.

در متن این پیام آمده است:

" آغاز تمرینات قهرمان پرتاب دیسک آسیا در ورزشگاه امام رضا(ع) و همکاری مسئولین و دست اندرکاران اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی شهر مشهد مقدس برای حضور احسان حدادی در این ورزشگاه بی شک نوید روزهای خوب و تعاملات سازنده دستگاه های مختلف کشور برای حمایت از ورزش دو و میدانی ایران است. برخود لازم می‌دانم به پاس قدردانی از تعامل و همکاری عزیزان زحمتکش و خدوم اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای این اتفاق مهم کمال سپاسگزاری را به جا آورده و از درگاه خدای خوبی‌ها آرزوی پیروزی برای حامیان این رشته المپیکی داشته باشم.

ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد مقدس با توجه به ظرفیت های موجود می‌تواند موجب برقراری ارتباط موثر در برگزاری رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی و همچنین برپایی اردوهای آماده سازی ملی پوشان ایران و سایر کشورها باشد. به همین منظور امیدوارم آغاز تمرینات حدادی در این ورزشگاه بتواند کلیدی باشد برای برقرای یک تعامل سازنده در راستای حمایت از ورزش دو و میدانی ایران و این امر به طور یقین با همکاری و دلسوزی مسئولین خدوم این مجموعه، یادگاری در برگ زرین خدمات آستان قدس رضوی به ورزش کشور خواهد بود."

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید