۱۳۹۸-۰۹-۰۴
هفتم آذرماه؛

دومین همایش ملی «برند در ورزش» به میزبانی تربیت بدنی آستان قدس برگزار می‌شود

دومین دوره همایش سراسری «برند در ورزش» با حضور اساتید و صاحب‌نظران علمی و دانشگاهی هفتم آذرماه در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، همایش یک‌روزه «برند در ورزش» با رویکرد هویت ورزش رضوی با مشارکت تربیت بدنی آستان قدس رضوی و دانشگاه فردوسی مشهد از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه هفتم آذرماه در این مجموعه ورزشی آغاز می‌شود.

محورهای اصلی همایش اعم از مفاهیم نوین در برند، برند و علوم، برند سازمانی، برند، ارتباطات و رسانه، برند و کارآفرینی و برند شخصی هستند.

همچنین محورهای برند ورزش رضوی در حوزه‌های جایگاه و نقش برندسازی ورزش رضوی در توسعه شهری، ورزش رضوی و برند شخصی، برند ورزش رضوی و تعلیم و تربیت، برندسازی و توسعه ظرفیت های وقف و نذر در ورزش، هنر و معماری شاخص رضوی در اماکن ورزشی و برند رضوی و اخلاق ورزشی است.

این همایش به منظور شفاف‌سازی هدف و هویت ورزش رضوی در نظر گرفته شده تا در کنار رشد و توسعه ورزش به شناخت و معرفی علمی و عملی جایگاه فرهنگ رضوی در فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی پرداخته شود.

توجه به استعدادیابی در محلات محروم، گسترش دامنه ارائه خدمات ورزشی به نقاط دور از مرکز، کرامت در ورزش، رعایت اخلاق در ورزش، از جمله مصادیق انعکاس آموزه‌های حضرت رضا(ع) در این عرصه هستند.

یادآور می‌شود، در کمیته علمی همایش نیز از دانشگاه‌های برجسته سراسر کشور اعضا هیئت علمی حضور دارند. در حاشیه همایش هم 10 کارگاه تخصصی اعم از ورزش تربیتی و نیز تربیت بدنی عمومی دانشگاهها تعریف شده که توسط اساتید صاحب نظر تدریس خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید