اردوی جهادی تربیت بدنی آستان قدس برای یاری سیل‌زدگان خوزستانی برگزار می‌شود
۱۳۹۸-۰۹-۰۹
کاروان اردوی جهادی تربیت بدنی آستان قدس رضوی در سه محور عمرانی، فرهنگی و ورزشی نهم آذرماه به مقصد شهرستان سیل‌زده شادگان از استان خوزستان حرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، به مناسبت هفته بسیج، اردوی جهادی تربیت بدنی آستان قدس رضوی از تاریخ نهم تا پانزدهم آذرماه با هدف خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان خورستان برگزار می‌شود.
این اردو با حضور 10 تن از خادمیاران ورزش رضوی و 10 نفر از کارکنان تربیت بدنی آستان قدس رضوی و مشارکت خادمیاران خوزستانی در سه حوزه عمرانی، فرهنگی و ورزشی به سیل‌زدگان مناطق کم برخوردار استان خوزستان ترتیب داده شده است.
جهادگران اعزامی در مدت یک هفته حضور در این مناطق، در کنار اجرای برنامه‌های متنوع، بازسازی دو باب منزل مسکونی روستائیان سیل‌زده را به مبلغ 30 میلیون تومان در نظر گرفته‌اند.
همچنین برپایی مسابقات ورزشی برای نوجوانان و جوانان ساکن روستاهای محدوده شادگان، برنامه ورزشی این اردوی جهادی است که سفر زیارتی مشهد به عنوان جایزه برندگان در نظر گرفته شده است.
مبلغان ورزشی اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله ارائه مشاوره و برگزاری جشن را عهده‌دار هستند. ضمنا دعوت از چند چهره مطرح و شناخته شده هم برای همراهی این اردوی جهادی دیده شده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید