ویژه دختران؛
دومین جشنواره فرهنگی ورزشی «بُشری» توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود
۱۳۹۸-۱۰-۱۶
جشنواره فرهنگی و ورزشی «بُشری» با هدف تبیین و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بین دختران نوجوان مشهدی از هفدهم دی ماه توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی به اجرا درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی، همزمان با روز اجرای طرح استعماری کشف حجاب توسط رضاخان، مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای دومین سال پیاپی جشنواره فرهنگی و ورزشی «بُشری» را از تاریخ سه‌شنبه، 17 دی ماه در مدارس دخترانه مشهد آغاز می‌کند.

این برنامه طی چهار روز و برای چهار دبیرستان دخترانه در نقاط مختلف شهر مشهد در نظر گرفته شده است که روز نخست آن از صبح هفدهم دی ماه در دبیرستان شهید حاتمی واقع در فرامرز عباسی آغاز می‌شود و مسابقات تا ظهر به طول می‌انجامد.

مدارس حاشیه شهر مشهد واقع در بلوار توس و نیز شهرک شهید رجایی، از دیگر اهداف در نظر گفته شده برای اجرای این برنامه هستند.

برای این جشنواره آیتم‌های متنوعی از جمله والیبال، ناودونی، دارت، همپا، هدف‌گیری با توپ دیده شده است که در پایان نفرات برتر از خدمات مجموعه‌های ورزشی تربیت بدنی آستان قدس رضوی برخوردار خواهند شد.  

گفتنی است، مراسم اختتامیه و تقدیر از دانش‌آموزان برگزیده دومین دوره جشنواره بشری با حضور مدیران و مربیان این مجموعه طی هفته آینده در سالن همایش‌های مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید