معاون ورزشی تربیت بدنی آستان قدس رضوی خبرداد:
خدمت بیش از 1000 خادمیار ورزشی در تربیت بدنی آستان قدس رضوی
۱۳۹۸-۱۰-۱۶
معاون فرهنگی ورزشی تربیت بدنی آستان قدس رضوی از نام‎نویسی و پذیرش قطعی افزون بر هزار خادمیار در بخش‌های مختلف خدمتی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی خبر داد.

عظیم کریمی، معاون فرهنگی ورزشی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در رابطه با شمار خادمیاران ورزشی گفت: طی یک سال و نیم از آغاز ثبت نام متقاضیان خدمت در رسته‌های متنوع ورزشی در سایت خادمیاری آستان قدس رضوی، تاکنون هزار و 279 نفر به عنوان خادمیار قطعی اعلام شده‌اند.

وی با اعلام اینکه شمار بانوان خادمیار بیشتر است، افزود: از این تعداد خادمیار، 197 نفر خانم و 1082 نفر دیگر از میان آقایان هستند. خادمیاران تهرانی به تعداد 163 نفر بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند و از خراسان رضوی هم 52 نفر خادمیار قطعی اعلام شده‌اند.

کریمی همچنین اظهار کرد: خادمیاران در همه رشته‌های ورزشی فعال در این مجموعه و در مقاطع مختلف تحصیلی از دیپلم تا فوق لیسانس اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی بیان کرد: رابطان خادمیاری ورزشی هر استان متولی مدیریت و هماهنگی امور خادمیاران هستند و برنامه‌های متناسب با تخصص و مهارت خادمیاران را بر اساس سیاست‌های مورد نظر آستان قدس رضوی و نیازمندی‌های هر استان برنامه‌ریزی و به اجرا درمی‌آورند.

این مقام مسئول در تربیت بدنی آستان قدس رضوی ابراز کرد: علاوه بر مربیان رشته‌های مختلف ورزشی، در بیان رسته‌های متنوع خدمتی، فعالان رسانه‌ای ورزشی، اساتید دانشگاه، ماساژورها، متخصصان فیزیولوژی ورزشی هم دیده می‌شود.

به گفته کریمی، تاکنون در تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای خادمیاران عرصه‎های متنوع خدمتی از جمله خدمت در ایستگاه‌های صلواتی خدمت به زائران پیاده حضرت رضا(ع)، خدمت و سرکشی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اردوهای جهادی متناسب بلیات طبیعی در سراسر کشور، آموزش در قالب کلاس‌های فرهنگی و ورزشی، شرکت در مسابقات و المپیادهای ورزشی، مشارکت در برنامه‌های خیریه و عام‌المنفعه در نظر گرفته شده و به مرحله اجرا در آمده است.

وی یادآور شد، شمار متقاضیان خدمت در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی بیشتر از این تعداد است که هنوز مراحل پذیرش آن‌ها به پایان نرسیده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید