جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در تربیت بدنی آستان قدس رضوی
۱۳۹۸-۱۰-۲۵
کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم جهت تهیه و تامین اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان سیستان و بلوجستان به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی جمع‌آوری می‌شود و در اسرع وقت به دست آسیب‌دیدگان خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، تربیت بدنی آستان قدس رضوی حسب وظیفه ذاتی خود در انجام امور خیرخواهانه و عام‌المنفعه پیشقدم شده و در روزهای پس از وقوع سیل در شهرهای مختلف استان سیستان و بلوجستان، برای کمک‌رسانی به مردم خسارت‌دیده این استان اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرده است. 

این مجموعه ورزشی کمپین جمع‌آوری کمک‌های مردمی را با شعار «تا دیر نشده سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان را دریابیم» آغاز کرده است و از همه، به ویژه زائران و مجاوران مشهدی برای یاری رساندن به هموطنان صبور و آسیب‌دیده این خطه دعوت می‌کند. 

عموم مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت 0329-3327-8111-6273 به نام تربیت بدنی آستان قدس رضوی واریز کنند و کمک‌های غیرنقدی مورد نیاز سیل‌زدگان اعم از لوازم گرمایشی و بهداشتی نظیر پتو، طناب، کنسرو، نایلون زخیم، کنسرو، آب معدنی و... را در محل مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی واقع در بلوار فردوسی، تقاطع خیام تحویل دهند.   

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید