برگزاری مسابقات کارکنان و خادمان با حضور ۳۲۶ شرکت‎کننده در تربیت بدنی آستان قدس رضوی
۱۳۹۸-۱۰-۲۶
مسابقات ورزشی فعالان بخش‎های مختلف خدمتی آستان قدس رضوی از دوم دی‌ماه با استقبال کارکنان و خادمان در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، رقابت‎های کارکنان، خدام و خادمیاران آستان قدس رضوی در رشته‌های فوتسال، والیبال و تنیس روی میز از دوم دی‌ماه در سالن‌های ورزشی تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شده و تا اول بهمن‌ماه ادامه می‎یابد.

این دست رقابت‌های ورزشی در این مجموعه با هدف ترویج فرهنگ ورزش، نشاط و سلامتی ویژه آقایان فعال در بخش‎های مختلف خدمتی آستان قدس رضوی برنامه‌ریزی شده و در حال برگزاری است.  

در رشته‎ فوتسال 13 تیم ورزشی به تعداد 156 نفر و در رشته والیبال 10 تیم با 120 شرکت‌کننده در هر رشته حضور پیدا کردند. در مسابقات انفرادی تنیس روی میز هم در دو رده سنی زیر و بالای 15 سال، ۵۰ نفر از خادمان و پرسنل و فرزندان آن‌ها شرکت کردند.

مسابقات مقدماتی فوتسال در یک گروه پنج تیمی و دو گروه چهار تیمی انجام شده است و هشت تیم برتر به صورت حذفی با هم به رقابت ‌پرداختند و چهار تیمِ مدیریت فنی و روشنایی، معاونت تبلیغات، سازمان مرکزی و سازمان بسیج و یگان حفاظت حرم مطهر رضوی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و طی مسابقاتی در هفته جاری تیم برگزیده معرفی خواهد شد.

رقابت‌های والیبال هم در دو گروه در نظر گرفته شده که با 12 بازی انجام شده به صورت دوره‌ای، همچنان در حال پیگیری است. این مسابقات در مرحله نیمه نهایی به صورت ضربدری برگزار خواهد شد و در نهایت با 24 بازی در دهه نخست بهمن‎ماه خاتمه می‌یابد.  

برگزاری مسابقات گروهی فوتسال و والیبال حدود یک ماه به طول ‌انجامید و رقابت‌های انفرادی تنیس روی میز طی روزهای 28 و 29 دی‌ماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است، آیین اختتامیه دوره نخست رقابت‌ها همزمان با تاریخ دوم بهمن ماه در سالن همایش‌های مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید