۱۳۹۸-۱۱-۱۲
مربی تیم شهر خودرو:
استادیوم امام رضا(ع) در سطح ورزشگاه‌های انگلیس است
مربی ایتالیایی شهرخودرو، امکانات ورزشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) را در قیاس با سایر کشورها دقیقا مشابه ساختار ورزشگاه‌های انگلیس ارزیابی کرد.

استفانو کوزین مربی ایتالیایی تیم شهر خودرو در حاشیه تمرین این تیم در ورزشگاه امام رضا(ع) ، در رابطه با راهیابی تیم شهر خودرو به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: این موفقیت برای تیم شهر خودرو، بازیکنان و طرفداران بسیار هیجان‌انگیز و شادی‌آفرین بود.
وی با اشاره به اخبار حاشیه‌ساز پیرامون جو امنیتی کشور ایران برای حضور تیم‌های خارجی، بیان کرد: این موضوعات را زمانی که ایتالیا بودم هم می‌شنیدم اما ایران را بسیار امن‌ و مطمئن‌ نسبت به سایر کشورها می‌بینم.
این مربی ایتالیایی با سابقه همچنین درخصوص کیفیت امکانات و تجهیزات ورزشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) نیز گفت: شرایط و امکانات این استادیوم را دقیقا همانند ساختار ورزشگاه‌های انگلیس می‌بینم. حتی معتقدم ورزشگاه امام رضا(ع) از بسیاری از ورزشگاه‌های ایتالیا از کیفیت بالاتری برخوردار است.
استفانو کوزین با اشاره به سطح ورزش کشورمان بیان کرد: شاید در ایران برخی پتانسیل داخلی خود را نمی‌بینند ولی من این ظرفیت‌ها را در تمامی زمینه‌ها به خوبی شاهدم.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید