سرمربی تیم شهر خودرو:
تمرین در ورزشگاه امام رضا(ع) زمینه‌ساز آسیایی شدن شهر خودرو شد
۱۳۹۸-۱۱-۱۲
سرمربی تیم شهر خودرو تمرین در زمین مجهز ورزشگاه امام رضا(ع) را یکی از مهمترین عوامل آسیایی شدن شهر خودرو دانست.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، مجتبی سرآسیایی در مراسم تجلیل تربیت بدنی آستان قدس رضوی از تیم شهر خودرو در ورزشگاه امام رضا(ع) ضمن ابراز خشنودی از صعود یک تیم خراسانی برای نخستین بار به رقابت‌هایی آسیایی، گفت: از این اتفاق بسیار خوشحالیم و انرژی مضاعفی برای ادامه راه داریم. این موفقیت بزرگ را به همه خراسانی‌ها تبریک عرض می‌کنم.
وی با تاکید بر اینکه قوت و توان معنوی مضاعفی از تمسک به دامان اهل بیت(ع) و حضرت رضا(ع) گرفتیم افزود: همیشه بازی‌های‌ خود را با نام این حضرات آغاز و متبرک می‌کنیم و این بزرگوارن هستند که به ما کمک کردند تا این شادی را برای مردم شهر امام رضا(ع) به ارمغان بیاوریم.
این مربی فوتبال با اشاره به امکانات مناسب و همراهی تربیت بدنی آستان قدس رضوی با این تیم ابراز کرد: قطعا یکی از عواملی که به موفقیت تیم شهر خودرو چه از نظر فنی و چه حمایت معنوی از فصل گذشته تاکنون و آسیایی شدن ما کمک بسیاری کرد، تمرین و بازی در ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) و حمایت متولیان مؤسسه بوده است.
وی با تاکید بر تاثیر شایان توجه این حمایت‎ها در موفقیت تیم‌های ورزشی بیان کرد: به جز مراسم تجلیل تربیت بدنی آستان قدس رضوی و استقبال سعید فتاحی، متاسفانه از دیگر مسئولان ورزشی استان حرکت قوت‌بخش دیگری دریافت نکردیم.
سرآسیایی تاکید کرد: بدون شک برای ادامه این مسیر سخت و نتیجه گرفتن تیم‌ در عرصه آسیایی، نیاز به حمایت‌ها و انرژی بیشتری است تا بازیکنان احساس نکنند زحمات آن‌ها دیده نشده است، به همین خاطر نیاز است که حتما همه کنار این تیم حضور داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید