برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی
۱۳۹۸-۱۱-۱۹
اردوی انتخابی تیم ملی بسکتبال جوانان ایران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا 2024 در تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی قاسمی مدیر تیم های ملی بسکتبال ایران افزود : این اردو در جهت استعدادیابی و نخبه یابی منطقه 4 کشوری فدراسیون بسکتبال ایران شامل 4 استان خراسان شمالی ، رضوی ، جنوبی و گلستان برگزار گردید که طی این مرحله از 40 نفر شرکت کننده آزمون استعدادیابی صورت گرفت. در این مرحله خراسان رضوی دارای بیشترین تعداد قبولی از آزمون نخبه یابی شد.

قاسمی افزود : هدف از این اردو شناسایی نخبه های این رشته ورزشی در تمام نقاط کشور می باشد که در جهت آماده سازی تیم ملی بسکتبال جوانان برای مسابقات آسیایی و در صورت قهرمانی مسابقات جام جهانی خواهد بود.

در انتها قاسمی افزود : از مسئولین و مدیریت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی که با همکاری های لازم و با در اختیار قرار دادن تمامی امکانات ما را یاری نمودن کمال قدردانی و تشکر را داریم و در ادامه گفت : خودم مشهدی هستم و به وجود این امکانات بی نظیر در این شهر مقدس می بالم و در آینده ای نزدیک به همراه رئیس فدراسیون بسکتبال به مشهد سفر خواهیم کرد تا بتوانیم برای هم افزایی بیشتر با موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی تفاهم نامه ای امضاء نماییم.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید