معرفی موسسه تربیت بدنی

 

سردرب موسسه

معرفی موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی

 

ورزش از نگاه آستان قدس رضوی یک حرکت ارزشی و توجه به فطرت پاک انسانی برای داشتن یک روح و جسم سالم استدر همین راستا تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی با هدف ارتقاء ورزش همگانی بمنظور ایجاد سلامتی و نشاط در آحاد مردم ، تعمیم ورزش در میان عموم مردم و کارکنان آستان قدس رضوی ، برنامه ریزی و هدایت امور اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و غنی سازی آن و گسترش فضاهای فرهنگی ، ورزشی به منظور ارتقاء سرانه ورزشی مجاورین احداث و به بهره برداری رسیده است.

 

موسسه تربيت بدنی بنیاد کرامت رضوی با مساحتی قريب به 30 هکتار در چهار مجتمع فرهنگی ورزشی مستقل با داشتن بهترين اماکن ورزشی و تجهيزات روز ورزش، امروزه به يکی از مهمترين کانون های ورزشی و کسب سلامتی و نشاط تبديل شده است. این موسسه دارای 25 رشته ورزشی ویژه آقایان و 19 رشته ورزشی ویژه بانوان می باشد و روزانه بیش از 5000 نفر از امکانات ورزشی و خدمات این موسسه در حوزه ورزش استفاده می نمایند.

 

مجموعه ورزشي شماره يك اين مؤسسه در يكي از نقاط راهبردي شهر مشهد مقدس و با بهره مندي از نوينترين تجهیزات  روز به بهره برداري رسيده و كنار هم قرار گرفتن همه امكانات ورزشي، رفاهي و اداري مؤسسه تربيت بدني در چارچوب مجموعه شماره يك به جز ارائه خدمات مرسوم، فراسپهري بينظير را براي برگزاري تورهاي مدت دار تيمهاي حرفه اي فراهم آورده است.

 

 

مجموعه ورزشی شماره دو این موسسه با الهام گرفتن از علایق بانوان به صورت اختصاصی در اختیار بانوان می باشد تا بانوان محترم بتوانند در محیطی امن به ورزش در بیش از 19 رشته آموزشی مورد علاقه خود بپردازند.

 

 

مجموعه ورزشی شماره سه واقع در شهرک شهید رجایی (یکی از مناطق کم برخوردار) این موسسه به لحاظ توجه و توسعه ورزش حاشیه شهر مشهد بنا شده است و علاوه بر استفاده از بروزترین تجهیزات تاسیساتی و ساختمانی دارای تخفیف دائمی 50 درصد نرخ مصوب برای عموم استفاده کنندگان می باشد.

 

 

مجموعه ورزشی شماره چهار این موسسه نیز به لحاظ توجه به ورزش مناطق محروم در منطقه توس در حال تاسیس می باشد که با راه اندازی این مجموعه ورزشی در آینده نزدیک با چهار زمین ورزشی مجهز و روباز و یک گود کشتی باچوخه ، نرخ سرانه ورزش در این منطقه رشد چشم گیری خواهد داشت.