راهنمای ثبت نام

قابل توجه اعضاء و مراجعین محترم

تمدید و ثبت نام کلیه کلاس های آموزشی فقط به صورت اینترنتی می باشد و از ثبت نام و تمدید کارت کلاس ها به صورت حضوری معذوریم. لذا از اعضاء محترم خواهشمندیم جهت رفاه و تسریع در این امر همکاری لازم را انجام نمایند.

روش استفاده از خدمات اینترنتی

نحوی دریافت عضویت

 1.  وارد سایت sport.razavi.ir شوید.
 2. اگر عضو سابق هستید با یکبار مراجعه به واحد ثبت نام رمز عبور خود را دریافت نمایید و سپس با کد ملی و رمز عبور دریافت شده وارد حساب کاربری خود شوید.
 3. اگر عضو جدید هستید از طریق گزینه "ثبت نام" در قسمت بالای سایت فرآیند ثبت نام را انجام نمایید و در حین تکمیل اطلاعات رمز عبور خود را مشخص نمایید. در صورت موفق آمیز بودن فرآیند ثبت نام پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد.

نحوی شارژ کارت

 1. جهت شارژ کارت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. گزینه "شارژ حساب" را انتخاب فرمایید و عملیات شارژ کارت را با مبلغ مورد نظر انجام دهید. مبلغ شارژ بسته به نیاز باید حداقل برابر شهریه کلاس آموزشی و یا شارژ مورد نیاز برای مجتمع های آبی و یا اجاره سالن مورد نظر باشد.
 3. عملیات شارژ کارت از طریق کیوسک های بانک انصار موجود در موسسه نیز امکان پذیر می باشد.

نحوی ثبت نام و تمدید شهریه

 1. جهت ثبت نام و تمدید شهریه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. قبل از آغاز فرآیند ثبت نام و تمدید شهریه باید حتما عملیات شارژ کارت صورت گیرد.
 3. سپس گزینه "لیست کلاس ها" جهت مشاهده کلاس های آموزشی ، ثبت نام و یا تمدید کلاس مورد نظر خود انتخاب کنید.
 4. بعد از مشخص کردن کد کلاس مورد نظر از ستون "عملیات" جهت مشاهده جزئیات و ثبت نام کلاس آموزشی اقدام فرمایید.
 5. با زدن گزینه "ثبت نام" فرآیند ثبت نام و یا تمدید شهریه تکمیل خواهد شد و در پایان از رسید تایید ثبت نام کلاس انتخاب شده خود پرینت دریافت نموده و همراه خود جهت استفاده از کلاس همراه داشته باشید و یا اینکه از صفحه مورد نظر با تلفن همراه خود عکس تهیه نمایید. رسید به منزله کارت حضور در کلاس می باشد.
 6. زمان تمدید و ثبت نام کلاس های آموزشی طی سال هر ماه از تاریخ 25 لغایت پایان ماه جاری جهت ماه بعد می باشد.

نحوی انصراف از کلاس های آموزشی

 1. جهت انصراف از کلاس آموزشی ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
 2. سپس گزینه "ثبت نام های فعال" را انتخاب نمایید.
 3. شرایط انصراف : طبق بخشنامه وزارت ورزش و جوانان ، باشگاه ها می بایست پس از جلسه اول استفاده ورزشگاه در صورت عدم تمایل برای ادامه فعالیت 80 درصد، پس از جلسه دوم 50 درصد وجه کلاس را عودت دهند. پس از استفاده جلسه سوم وجه عودت داده نخواهد شد. ضمنا در صورت عدم استفاده از سالن 10 درصد از وجه ثبت نام کسر و الباقی عودت داده می شود.
 4. از ستون "عملیات" نسبت به انصراف خود از ثبت نام کلاس آموزشی مورد نظر خود اقدام فرمایید.

نحوی فعال کردن پیامک های تبلیغاتی

با توجه به حذف رسیدهای کاغذی و ارسال صورت حساب به صورت پیامکی برای استفاده از خدمات ، اعضاء محترم می توانند با شماره گیری 8999* (برای اپراتورهای همراه اول و ایرانسل) نسبت با فعال و غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی خود اقدام نمایند.