۱۳۹۹-۰۷-۲۴
مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی اعلام کرد:
5 ویژه‌برنامه‌ فرهنگی و ورزشی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس در دهه آخر ماه صفر
مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، پنج ویژه‌برنامه‌ فرهنگی و ورزشی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس درایام دهه آخر ماه صفر را تشریح کرد.

علیرضا تاج فیروز درخصوص ویژه‎برنامه‌های دهه آخر صفر این مؤسسه خبر داد و گفت: مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با هدف گرامیداشت شعائر مذهبی و حمایت از ورزشکاران و حرکت‌های فرهنگی ـ ورزشی، اقداماتی را تدارک دیده است.  
وی اضافه کرد: با مشارکت و استقبال هیئات مذهبی سطح شهر مشهد، مراسم عزاداری ویژه دهه پایانی ماه صفر طی 10 روز از ساعت 21 تا 23 با حضور اقشار مختلف مردم و ورزشکاران، در سالن‌های چند منظوره این مؤسسه در حال برگزاری است.
تاج فیروز همچنین به دیگر آیین سوگواری تدارک دیده شده اشاره کرد و گفت: از روز پنجشنبه، 24 لغایت 26 مهرماه، مراسم عزاداری بعد از اذان ظهر تا ساعت 14 با حضور بانوان و آقایان  در محل استادیوم امام رضا(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین پناهیان برگزار خواهد شد.
وی، برپایی ایستگاه ماساژ ویژه خادمیاران ورزشی در خایابان آیت الله واعظ طبسی را از دیگر عناوین اقدامات این مؤسسه برشمرد و افزود: امروز طی مراسمی از هیئت 6 نفره دوچرخه سواری همدان با حضور متولیان مؤسسه استقبال به عمل می‌آید.
این مقام مسئول اضافه کرد: استقبال از هیئت اسب سواری شهرستان بجنورد در ورودی شهر مشهد، از دیگر برنامه‌های فرهنگی ـ ورزشی ما در این ایام است. این هیئت متشکل از 30 اسب سوار با هدف زیارت حرم منور رضوی  در این ایام عازم شهر مشهد هستند و در مسیر خود زیارت شهدای چناران و توزیع هدایای معیشتی و بهداشتی توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی از جمله برنامه‌های این هیئت ورزشی است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید