۱۳۹۹-۱۰-۰۳
ورزشگاه‌ امام رضا علیه السلام کاندیدای میزبانی جام ملت‌های آسیا
ورزشگاه امام رضا علیه السلام به عنوان دومین گزینه پس از ورزشگاه آزادی به عنوان ورزشگاه کاندید در جام ملت های آسیا توسط فدراسیون فوتبال به ای¬اف¬سی معرفی شد.

فدراسیون فوتبال ایران که قبلا به‌طور رسمی نامزدی‌ خود را برای دریافت میزبانی جام ملت‌های 2027 آسیا به ای‌اف‌سی اعلام کرده بود، به‌تازگی نام ورزشگاه‌های پیشنهادی‌اش را اعلام کرد‌ که یکی از این گزینه‌ها، ورزشگاه امام رضا علیه السلام  می باشد.

فدراسیون فوتبال ایران به‌طور رسمی با مشخص کردن ‌14 ورزشگاه در شهرهای مختلف ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا اعلام میزبانی کرده است که ورزشگاه مدرن امام رضا علیه السلام به عنوان دومین گزینه بعد از ورزشگاه آزادی مطرح می باشد.

ورزشگاه 24 هزار نفری امام رضا علیه السلام مدرن و با استانداردهای بین‌المللی از جمله زمین چمن با سیستم روشنایی مطابق با معیارهای فیفا ، مسقف بودن ، سیستم صوتی پیشرفته ، مجهز به 2 اسکوربرد و دارای زمین تمرینی مجزا ساخته شده‌ و تاکنون هم بازی‌های مهمی همچون فینال جام حذفی را میزبانی کرده که مورد ‌تایید ای‌اف‌سی هم است و به‌راحتی می‌تواند میزبان بازی‌های جام ملت‌های آسیا باشد.

لازم به ذکر است در این‌باره کشورهای ایران ، قطر، هند و عربستان، 4 کشوری هستند که به عنوان نامزد میزبانی جام ملت‌های آسیا نام‌شان مطرح می باشد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید