۱۴۰۰-۰۱-۱۷
19 و 20 فروردین؛
نخستین مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان کشور در پیست ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود
مسابقات ملی قهرمانی دوومیدانی بانوان، در تاریخ 19 تا 21 فروردین در پیست دوومیدانی ورزشگاه امام رضا(ع) برگزارمی‌شود.

علیرضا تاج فیروز مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی با اشاره به کیفیت برگزاری این رقابتها گفت: برای نخستین بار رقابتهای دوومیدانی بانوان در سطح ملی، طی دو روز در پیست تارتان ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

وی با اعلام اینکه حدود 150 شرکتکننده از 25 استان کشور در مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان با هم به رقابت خواهند پرداخت، بیان کرد: 40 داور خانم ایرانی از بین جامعه داوری رسمی فدراسیون جهانی وظیفه قضاوت رقابت‌ها را برعهده دارند. 

تاج فیروز افزود: همه ماده‌های دوومیدانی از جمله 100 متر، 2هزار متر، 4 هزار متر، 8 هزار متر و انواع پرتابهای دوومیدانی از جمله چکش، وزنه، دیسک، نیزه به رقابت گذاشته شدهاند. 

وی با اشاره به کیفیت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این تورنمت ملی گفت: کمیته ایمنی و بهداشت زیر نظر فدراسیون دوومیدانی، مسئولیت کنترل موازین بهداشتی و ضدعفونی را در مراحل مختلف برپایی این رویداد ورزشی از محل اسکان ورزشکاران تا برگزاری مسابقات عهده‌دار است.

این مقام مسئول ادامه داد: از همه ورزشکاران به صورت مرتب و کاملاً رایگان، هنگام ورود به ورزشگاه و بعد از مسابقه تست کرونا گرفته می‌شود. به‌علاوه، محل اقامت مسابقه‌دهندگان نیز یک پزشک، یک پرستار و آمبولانس با تجهیزات به‌روز درمانی به صورت پیوسته مستقر می‌شود.

وی همچنین یادآور شد: در راستای رعایت حداکثری نکات بهداشتی، مراسم اهدای مدال سه نفر برتر هر رشته، تنها توسط یک نفر از سوی فدراسیون دوومیدانی خواهد شد. 

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید