۱۴۰۰-۰۳-۱۲
برپایی اردوی تدارکاتی تیم گل گهر سیرجان در ورزشگاه امام رضا علیه السلام
کاروان تیم فوتبال گل گهر سیرجان جهت انجام تمرینات آماده سازی در ورزشگاه امام رضا علیه السلام اردو تدرکاتی خود را برگزار می کند.

کاروان تیم فوتبال گل گهر سیرجان جهت انجام تمرینات آماده سازی و تدارکاتی برای حضور در ادامه لیگ برتر به مدت یک هفته از 15 تا 20 خرداد ماه در زمین تمرینی ورزشگاه امام رضا علیه السلام اردو تدرکاتی خود را برگزار می کند. در این مدت علاوه بر زمین چمن ، هماهنگی جهت استفاده از سالن بدنسازی موسسه تربیت بدنی که یکی از مجهزترین سالن های بدنسازی در آسیا محصوب می شود نیز برنامه ریزی شده است.

درباره این اردو امیر قلعه نوعی سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت : با توجه به امکانات و تجهیزات خوب موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی از جمله زمین تمرینی ، سالن بدنسازی و مجتمع های آبی و از همه مهمتر تمرین در جوار حرم رضوی که ثمرات معنوی و روحی زیادی دارد ، تمرین در خارج از کشور توجیح ندارد و خوشحالیم از اینکه مقصد تمرینات تدارکاتی مان را شهر مقدس مشهد انتخاب کردیم.

لازم به ذکر است موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با دارا بودن امکاناتی چون ورزشگاه امام رضا علیه السلام ، زمین تمرینی ، سالن بدنسازی ، مجتمع های آبی و دیگر سالن های ورزشی ، آماده برگزاری اردوهای تدارکاتی سایر تیم ها نیز می باشد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید