۱۴۰۰-۰۴-۲۹
به همت موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی و باشگاه سپاهان انجام شد
تجلیل از خانواده شهدا پیش از بازی پدیده مشهد و سپاهان اصفهان
مراسم تجلیل از خانواده شهید برونسی از شهدای دفاع مقدس و شهید خسروی از شهدای سلامت استان پیش از بازی پدیده مشهد و سپاهان اصفهان انجام شد.

با همکاری موسسه تربیت بدنی و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان مراسم تجلیل از خانواده های شهدای دفاع مقدس و سلامت شهید برونسی و شهید خسروی با حضور علیرضا تاج فیروز مدیرعامل موسسه تربیت بدنی و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در محل موسسه تربیت بدنی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه تاج فیروز ضمن خیر مقدم و تبریک روز عرفه روز نیایش به درگاه الهی به میهمان جلسه گفت : این مراسم تجلیل یکی از با ارزش ترین حرکت های فرهنگی در ورزش می باشد و امروز این تجلیل که با مشارکت موسسه منتسب به حضرت رضا علیه السلام و باشگاه پر افتخار سپاهان انجام می شود می تواند منشاء دیگر فعالیت های فرهنگی در راستای ترویج سبک زندگی رضوی و ارتقاع فرهنگ در حوزه ورزش به ویژه فوتبال باشد خصوصا که هر دو نهاد در خصوص فعالیت های فرهنگی پیشینه درخشان در عرصه ورزش دارند.

در ادامه جلسه ساکت نیز در تشریح این مراسم افزود: باشگاه سپاهان در جهت ترویج رسالت فرهنگی خود طی حضور در هر شهر و استان در طول لیگ برتر با همکاری نهاد های مرتبط طی مراسمی از خانواده شهدا که در واقع قهرمانان اصلی این کشور هستند تجلیل می کند و امروز تجلیل از خانواده شهیدان برونسی و خسروی برگ زرین دیگر در دفتر افتخارات فرهنگی این باشگاه خواهد بود چرا که همه ما مدیون خون شهیدان و خصوصا خانواده آنها هستیم.

در ادامه این جلسه نیز همسر شهید برونسی به بیان خاطراتی از آن شهید بزرگوار پرداخت و بعد از آن توسط مداح اهل البیت دقایقی به مدح و ثنای شهیدان پرداخته شد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم توسط موسسه تربیت بدنی پرچم متبرک حرم مطهر به باشگاه سپاهان اهدا شد و نیز هدایای معنوی از سوی موسسه تربیت بدنی و باشگاه سپاهان شامل تابلو فرش عرشی حرم مطهر ، پیراهن امضاء شده توسط کادر فنی و بازیکنان تیم سپاهان و صنایع دستی اصفهان به خانواده های شهدا اهدا گردید.

قابل ذکر است بازی دو تیم پدیده مشهد و سپاهان اصفهان امروز سه شنبه مورخ 29 تیرماه ساعت 21:15 در ورزشگاه امام رضا علیه السلام بدون حضور تماشاگران به لحاظ رعایت دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از انتشار ویروس منحوس کرونا برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید