موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

تقدیر روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی از حضور رسانه ها در اولین دوره گفتمان و هم اندیشی اخلاق و مرام پهلوانی در ورزش کشور

روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی در پیامی از حضور مجدانه و پر تلاش رسانه ها و انعکاس و پوشش خبری این رویداد فرهنگی و ورزشی که منجر به ارتقای معنویت و گسترش اخلاق و مرام پهلوانی در ورزش کشور خواهد شد تقدیر و تشکر نمود.  

در این پیام آمده است با عنایت حضرت رضا (ع) اولین گفتمان مرام پهلوانی و تربیت مدرس در ورزش کشور با حضور اساتید مطرح و به نام این رشته و حضور نهاد ها و سازمان های مختلف در این موسسه برگزار شد که اثرات ارزشمند این حرکت انقلابی و معنوی در ورزش با تشکیل کمیته های مختلف به منصه ظهور خواهد رسید و ورزش مورد انتظار ایران اسلامی همراه با ورزشکاران ولایی آن با اتکا به این مرام و اخلاق در دل مردم و انقلاب جاودانه تر از گذشته خواهند شد.
در پایان از حمایت همه اصحاب رسانه ، معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی ،خبرنگاران روزنامه های استان ، گروه های ورزش و خبر صدا و سیمای خراسان رضوی ،برنامه روح پهلوانی شبکه ورزش ،آستان نیوز و تمامی خبرگزاری ها تقدیر و تشکر می نماییم.

 
کلید واژه ها:روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی , حضور رسانه ها , گفتمان و هم اندیشی اخلاق و مرام پهلوانی در ورزش
 
 
ساختار سازی اولیه شورای ورزش رضوی
  • 1396/12/19 شنبه ساختار سازی اولیه شورای ورزش رضوی
    طراحی ساختار اولیه شورای ورزش رضوی در راستای تحول ورزش در تربیت بدنی استان قدس رضوی با حضور کارشناسان و استادان و همچنین مسئولان کشوری و استانی در موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.
استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه اراک
مدیر گروه اخلاق و تربیت اسلامی بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی
ترویج مرام پهلوانی باید از مرحله راهبردی خارج شود
سفارش به اخلاق و روحیه جوانمردی از صفات بارز امام هشتم است
تربیت بدنی آستان قدس رضوی در 3 حوزه می تواند پرچمدار ترویج ارزش های اخلاقی در ورزش باشد
مستند نخستین دوره هم اندیشی و تربیت مدرس اخلاق و مرام پهلوانی در ورزش کشور
مسئول دفتر امور مشترک هیات های ورزشی آستان قدس رضوی