موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

محیط ورزشگاه امام رضا(ع) توٲم با معنویت و آرامش است

عضو تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران گفت: وجه تمایز ورزشگاه امام رضا(ع) نسبت به دیگر ورزشگاه‌های سطح کشور محیط نسبتا آرام و سرشار از معنویت آن است.  آریا برزگر عضو تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در گفت وگو با پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ضمن اشاره به اینکه امسال نخستین اردو و بازی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: همجواری با حضرت رضا(ع) در طول همین چند روز باعث افتخار تیم است و امیدوارم طی همین مدت اردو خوبی را برگزار کنیم.
وی ادامه داد: حال و هوای محیط ورزشگاه منتسب به امام رضا(ع) با دیگر ورزشگاه‌ها متفاوت است چرا که از همین مکان می‌توانیم به طرف حرم حضرت رضا(ع) سلام عرض کنیم و از همه مهمتر اینکه زمان شروع تمرینات وجود مبارک این امام همام را احساس می کنیم که باعث آرامش تیم می شود.
عضو تیم ملی نوجوانان ایران به سطح کمی و کیفی دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و تیم نوجوانان پدیده خراسان اشاره کرد و گفت: تیم نوجوانان پدیده خراسان برای ما قابل احترام است و این فرصت در اختیار آن ها قرار گرفت تا خودشان را در مقابل تیم ملی نوجوانان ایران ارزیابی کنند.
برزگر خاطرنشان کرد: تیم ما چند ماه دیگر راهی مسابقات قهرمانی آسیا می شود که انشاءلله با عنایت حضرت رضا(ع) بتوانیم پیروز این مسابقات باشیم و با همت بیشتر بچه های تیم به هدف مهم تر یعنی جزو چهار تیم جهانی برسیم.  
کلید واژه ها:تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
 
 
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی نوجوانان ایران
تقدیر کادرفنی و بازیکنان تیم ملی نوجوانان ایران از آستان قدس رضوی
مهدی فلاح بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
چمنیان : نقطه عطف اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران آستان بوسی حضرت رضا (علیه السلام) بود
برگزاری دومین بازی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام)
مسابقات قهرمانی آسیا را با توکل به خدا و توسل به امام رضا(ع) آغاز خواهیم کرد
ورزشگاه امام رضا(ع) برای تیم‌های فوتبال خراسان رضوی یک امتیاز ویژه است
حضور تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در کارخانه نان قدس رضوی