موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

ورزشگاه امام رضا(ع) برای تیم‌های فوتبال خراسان رضوی یک امتیاز ویژه است

عضو تیم ملی نوجوانان ایران گفت: ورزشگاه امام رضا(ع) برای تیم‌های فوتبال خراسان رضوی یک امتیاز ویژه است.  حمید شریعت‌زاده در حاشیه دیدار دوستانه تیم ملی نوجوانان ایران و تیم نوجوانان پدیده خراسان در گفت‌وگو با پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، به امکانات و ظرفیت‌های موجود در ورزشگاه امام رضا(ع) اشاره و اظهار کرد: ورزشگاه منتسب به حضرت رضا(ع) دارای استاندارد جهانی است و قطعا امکانات و ظرفیت‌های این مجموعه عظیم ورزشی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و انشاءالله روز به روز این امکانات با ظرفیت‌های موجود توسعه یابد.
عضو تیم ملی نوجوانان ایران فضای معنوی ورزشگاه امام رضا(ع) را نسبت به دیگر ورزشگاه‌ها موجود در کشور بالاتر خواند و گفت: به نظر من، برای ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) نسبت به دیگر ورزشگاه‌ها هزینه بیشتری صرف شده است چرا که این استادیوم با عظمت از لحاظ کیفیت در سطح بین المللی قرار دارد.
وی به مزیت‌های ورزشگاه امام رضا(ع) اشاره کرد و افزود: ورزشگاه امام رضا(ع) برای تیم‌های فوتبال خراسان رضوی یک امتیاز ویژه به حساب می‌آید؛ چرا که اولا آب و هوای مشهد مقدس برای برگزاری مسابقات فوتبال نسبت به دیگر شهرهای کشور مناسب‌تر است و در مرحله دوم، به دلیل واقع شدن در مرکز شهر دسترسی به آن آسان‌تر می‌باشد.
شریعت‌زاده در خصوص وضعیت تیم ملی نوجوانان نیز گفت: امسال رقابت‌های قهرمانی آسیا را  پیش رو داریم و امیدوارم که با عنایت حضرت رضا(ع) مقام قهرمانی آسیا را کسب کنیم و انشاءالله بتوانیم پس از آن، در مسابقات جام جهانی حضور یابیم.  
کلید واژه ها:تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
 
 
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی نوجوانان ایران
تقدیر کادرفنی و بازیکنان تیم ملی نوجوانان ایران از آستان قدس رضوی
مهدی فلاح بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
چمنیان : نقطه عطف اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران آستان بوسی حضرت رضا (علیه السلام) بود
برگزاری دومین بازی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام)
مسابقات قهرمانی آسیا را با توکل به خدا و توسل به امام رضا(ع) آغاز خواهیم کرد
محیط ورزشگاه امام رضا(ع) توٲم با معنویت و آرامش است
حضور تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در کارخانه نان قدس رضوی