موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

چمنیان : نقطه عطف اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران آستان بوسی حضرت رضا (علیه السلام) بود

عباس چمنیان سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران در پایان دومین بازی تدارکاتی تیم ملی با منتخب جوانان خراسان رضوی نقطه عطف برگزاری اردوی یک هفته ای در مشهد را زیارت حضرت رضا (علیه السلام) دانست.  
 

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی چمنیان اضافه کرد : کیفیت این اردو بواسطه حضور در یکی از مدرنترین ورزشگاه های آسیا ، کیفیت چمن و وجود استاندارد های لازم و بازی در زیر نور در حد یک اردوی بین المللی برای تیم ملی بود. تمامی شرایط لازم که در ذهن من بود در این اردو فراهم بود و برنامه های فرهنگی اجرا شده و زیارت ولی نعمتمان حضرت رضا (علیه السلام) از لحاظ روحی و روانی تیم را در بهترین و آرمانی ترین شکل موجود آماده کرده است.
وی ضمن تشکر از مساعدت های تربیت بدنی آستان قدس رضوی و هیات فوتبال خراسان رضوی یاداور شد اگر چنین اتفاق مهمی برای تیم ملی نوجوانان رقم خورد عامل آن همدلی و وحدت ایجاد شده در بین نهادهای مرتبط بود که امیدوارم این اتحاد و همکاری در فوتبال استان هم منشا خیر گردد.
سرمربی مشهدی تیم ملی نوجوانان افزود : در صورت قهرمانی در آسیا کاپ قهرمانی را به موزه حضرت رضا (علیه السلام) تقدیم خواهیم کرد.
لازم به ذکر است دومین بازی دوستانه تیم ملی نوجوانان با منتخب جوانان استان در ورزشگاه امام رضا (ع) با حضور حدود 1500 نفر تماشاگر برگزار و با نتیجه 1 بر 0 به سود تیم ملی نوجوانان به پایان رسید.

 
کلید واژه ها:تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
 
 
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی نوجوانان ایران
تقدیر کادرفنی و بازیکنان تیم ملی نوجوانان ایران از آستان قدس رضوی
مهدی فلاح بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
برگزاری دومین بازی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام)
مسابقات قهرمانی آسیا را با توکل به خدا و توسل به امام رضا(ع) آغاز خواهیم کرد
ورزشگاه امام رضا(ع) برای تیم‌های فوتبال خراسان رضوی یک امتیاز ویژه است
محیط ورزشگاه امام رضا(ع) توٲم با معنویت و آرامش است
حضور تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در کارخانه نان قدس رضوی