موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

همایش دانش افزایی مربیان در تربیت بدنی آستان قدس رضوی

در راستای طرح تحول ورزش رضوی و گسترش ابعاد اخلاقی و فرهنگی و ورزشی اولین همایش این طرح با عنوان دانش افزایی مربیان در مرکز همایش های موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.  
 

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی در این همایش 510 نفر از مربیان از نهادهای مختلف و دانشجویان رشته تربیت بدنی دانشگاه امام رضا (علیه السلام) حضور پیدا کردند که در دو نوبت صبح و عصر اساتید مطرح کشوری از جمله خانم دکتر علم الهدی ، دکتر آقاپور و هاشمی جواهری در حوزه تعلیم و تربیت و اخلاق مربیان و ورزش در تراز انقلاب اسلامی به سخنرانی پرداختند.

دکتر هاشمی جواهری مدیر عامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در پایان این همایش افزود : برگزاری این همایش در راستای اجرای طرح تحول جامع ورزش در آستان قدس رضوی است که امیدواریم در آینده با پیشرفت و توسعه این طرح بتوانیم شاهد تغییر ساختار اخلاقی در حوزه ورزش باشیم.

وی با اشاره به اینکه در این طرح تلاش داریم از پتانسیل دانشگاهی و آکادمیک کشور استفاده کنیم تاکید کرد : در آینده نزدیک با پیشرفت سطوح این طرح می توانیم شاهد فراگیر شدن این طرح در کل جامعه ورزش کشور باشیم و گام بزرگی در ترویج و توسعه اخلاق پهلوانی در حوزه ورزش کشور برداریم.

 
کلید واژه ها:طرح تحول جامع ورزش , همایش دانش افزایی
 
 
فعالیت کانون های خادمیاری ورزش رضوی آغاز شد
  • 1397/3/27 يكشنبه فعالیت کانون های خادمیاری ورزش رضوی آغاز شد
    کانون های خادمیاری ورزش رضوی زیر مجموعه طرح تحول ورزش این آستان ملکوتی با هدف ترویج و ارتقای فرهنگ و سبک ورزش رضوی در حوزه ورزش همگانی و عمومی با محوریت کانون های ورزشی خادمیاری در سطح کشور با هدایت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد.