موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

تربیت بدنی آستان قدس رضوی کانون های خادمیاری ورزش محلات را راه اندازی می کند

کانون های خادمیاری ورزش محلات در بستر طرح تحول ورزش رضوی توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی راه اندازی می گردد.  
 

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی این کانون ها از طریق ارتباط با مساجد و تشکل های فرهنگی شناسایی شده و با هدف ترویج نشاط و سلامتی ، ارتقای ورزش همگانی ، رشد دینی و انقلابی و کاهش آسیب های اجتماعی از طریق ورزش با اولویت حاشیه شهر و نقاط کم برخوردار فعالیت خواهد کرد.

محور بودن حضرت رضا (علیه السلام) ، اخلاق و هویت اسلامی ، حضور نوجوانان و جوانان در عرصه ورزش و استعدادیابی ، ایجاد زمینه خادمیاری در راستای توسعه خادم ، خدمت و مخدوم در سطوح شهر مشهد و استان های کشور حوزه فعالیت و اجرای این طرح خواهد بود.

لازم به ذکر است طرح تحول ورزش رضوی در راستای ارائه یک الگوی ورزشی هم تراز با انقلاب اسلامی در سه سطح شبکه نخبگان ورزش ، ورزش همگانی با محوریت ورزش محلات و آکادمی ورزش رضوی با ارائه برنامه های فرهنگی ، دینی و ورزشی توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی در حال برنامه ریزی و اجرا می باشد.

 
کلید واژه ها:کانون های خادمیاری ورزش محلات , طرح تحول ورزش رضوی
 
 
فعالیت کانون های خادمیاری ورزش رضوی آغاز شد
  • 1397/3/27 يكشنبه فعالیت کانون های خادمیاری ورزش رضوی آغاز شد
    کانون های خادمیاری ورزش رضوی زیر مجموعه طرح تحول ورزش این آستان ملکوتی با هدف ترویج و ارتقای فرهنگ و سبک ورزش رضوی در حوزه ورزش همگانی و عمومی با محوریت کانون های ورزشی خادمیاری در سطح کشور با هدایت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد.
همایش یک روزه دانش افزایی مربیان در تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می گردد