موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

ایجاد آکادمی آموزش دو و میدانی کشورهای اسلامی در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) نهایی شد.

طی نشست مشترک مدیر تربیت بدنی آستان قدس رضوی با ریاست فدراسیون دو و میدانی تفاهم نامه همکاری اجرای برنامه های مشترک با توجه به امکانات بین المللی ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) و پیست دو و میدانی این ورزشگاه مورد توافق قرار گرفت.  
 

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی در این نشست ایجاد آکادمی آموزش دو و میدانی کشور های اسلامی و کشور های غرب آسیا با برگزاری کلاس های دانش افزایی مربیان و داوران با حضور مدرسین بین المللی ، میزبانی مجمع روسای فدراسیون های آسیایی در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) در جهت گسترش روابط ورزشی با برگزاری اردوهای تیم های ملی و کشور های آسیایی در پیست دو و میدانی ورزشگاه و همچنین برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور در اواخر خرداد ماه از مهمترین توافقات این موسسه با فدراسیون دو و میدانی بوده است.

لازم به ذکر است پیست دو و میدانی ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) اولین پیست دو و میدانی ایران است که گواهینامه رتبه یک را از فدراسیون جهانی دو و میدانی IAAF کسب نموده است.

 
کلید واژه ها:فدراسیون دو و میدانی , آکادمی آموزش دو و میدانی کشورهای اسلامی , پیست دو و میدانی ورزشگاه امام رضا (عیه السلام)