موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

استقبال بیش از 6000 دختر و پسر در کلاس‌های اوقات فراغت آستان قدس رضوی

همزمان با آغاز فصل تابستان، شش هزار نفر در کلاس‌های آموزشی اوقات فراغت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی نام‌نویسی و شرکت کرده‌اند.  
 

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، به همت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ثبتنام و برگزاری دوره‌های ورزشی اوقات فراغت ویژه نونهال و نوجوان مشهدی از ابتدای تعطیلات تابستان آغاز شده است. 

بر اساس این گزارش، اعلام فراخوان و ثبت‌نام این کلاس‌ها با محوریت آموزش بیش از 30 رشته ورزشی شامل فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال، بدمینتون، تنیس روی میز، کشتی، رشته‌های رزمی از ابتدای خردادماه امسال به مدت یکماه انجام شد.

بالغ بر شش هزار دختر و پسر در رده‌های سنی 5 تا 17 سال(نونهال و نوجوان) از سراسر شهر مشهد برای شرکت در این دوره‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند بعد از طی مراحل ثبت‌نام و دریافت کارت عضویت، از دوم تیرماه تا نیمه دوم شهریورماه در کلاس‌های مورد علاقه خود در بازه‌های زمانی 7:30 صبح الی 15 بعدازظهر شرکت کنند.

این طرح تابستانی، به صورت هر ساله با هدف پر کردن مفید اوقات فراغت کودکان و نوجوانان از سوی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ترتیب داده می‌شود و حضور در چند کلاس‌‌ برای علاقه‌مندان بلامانع است.

در کنار اجرای این طرح ورزشی، برای چهارمین سال پیوست فرهنگی با محتوای ارایه مشاوره در زمینه‌های خانوادگی و اجتماعی، گفت‌وگوی دینی، بازی‌های کودکانه و ... به منظور تامین اهداف سلامت جسمانی توأمان با امور فرهنگی و تربیتی دیده شده است.  

 
کلید واژه ها:طرح اوقات فراغت , کلاس های آموزشی
 
 
آغاز کلاس های آموزشی اوقات فراغت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی
ثبت نام کلاس های آموزشی اوقات فراغت از اول خرداد ماه
مربی بین المللی ووشو: تاکید بر بعد فرهنگی ورزش، امتیاز مهم فعالیت های ورزشی آستان قدس است.
اطلاعیه تعطیلی مجتمع های آبی و کلاس های آموزشی
  • 1396/8/24 چهارشنبه اطلاعیه تعطیلی مجتمع های آبی و کلاس های آموزشی
    با عرض تسلیت ایام رحلت حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن (ع) و ولی نعمتمان حضرت رضا (ع) به اطلاع می رساند کلیه کلاس های آموزشی و مجتمع های آبی در روزهای جمعه مورخ 26/8 شنبه مورخ 27/8 یکشنبه مورخ 28/8 تعطیل می باشد.
مدرسه والیبال آستان قدس رضوی کانون پرورش آینده سازان والیبال مشهد
آغاز مرحله دوم طرح اوقات فراغت تربیت بدنی آستان قدس رضوی