موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

اعلام ویژه برنامه‌های موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در دهه کرامت

همزمان با فرا رسیدن ایام پربرکت دهه کرامت، موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‌های ورزشی را در سطح استانی و ملی برگزار می‌کند.  
 

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، همزمان با دهه کرامت، ویژه برنامه‌های موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی اعم از مسابقه، همایش و جشنواره برای این مناسبت از تاریخ یکشنبه، 24 تیر لغایت سوم مردادماه اعلام شد.

بر این اساس، همایش ورزشی ـ ترویجی دو امدادی جاده ولایت با حمل پرچم بارگاه منور رضوی و عبور از شش استان توسط دوندگان، یکی از برنامه‌های محوری این مجموعه ورزشی با معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی و مشارکت وزارت ورزش و جوانان است.

همایش فرهنگی ـ ترویجی دو عمومی شهرک شهید رجایی و نیز برگزاری مسابقه دو و همایش عمومی ویژه عموم مردم در شهرک رجایی و باهنر از دیگر برنامههای اصلی دهه کرامت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با همکاری معاونت اماکن متبرکه در این آستان قدسی است.

مسابقات فوتبال خادمان اماکن مقدس ویژه شهرهای مشهد، قم، طبس، شیراز، شهرری، جمکران و عتبات عالیات در شمار ویژه برنامه‌های اجرایی این موسسه برای دهه کرامت است که با مشارکت معاونت‌های اماکن متبرکه و تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

طراحی و برگزاری مسابقات فوتسال نوجوانان زیر 14 سال شامل هشت تیم از مجموعه‌های فعال فرهنگی و نیز مسابقه تنیس روی میز «ولی نعمتان» با مخاطب دختر و پسر برای مناطق محروم، دو سطح از رقابتهای ورزشی پیش‌بینی شده برای دهه کرامت هستند. 

برگزاری مسابقات والیبال و نیز فوتسال متبرک به عنوان «جام شهدای مدافع حرم» ویژه کارکنان موسسات و شرکت‌های تابعه و سازمان‌ها و خدام از جمله رقابت‌های درون سازمانی در نظر گرفته شده توسط موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای این ایام است.  

 

همچنین برگزاری جشنواره یک‌روزه با هدف شادی و نشاط خانواده، کارکنان و خدام آستان قدس رضوی در رشته‌های مختلف ورزشی یکی دیگر از این رویدادهای ورزشی مناسبتی است.

برپایی مسابقات کشتی قهرمانی استان ویژه رده نونهالان و نوجوانان با حضور هشت تیم برتر استان و نیز برپایی همایش و تمرین مشترک ورزش صبحگاهی ویژه ایستگاه‌های صبحگاهی شهر مشهد با حضور خدام و کارکنان آستان قدس ویژه این  ایام پرخیر و برکت ترتیب داده شده‌اند.

 
کلید واژه ها:جشنواره فرهنگی ورزشی میلاد امام رضا (ع) , دهه کرامت
 
 
تشرف 50 دختر ورزشکار به حرم رضوی به میزبانی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی
جشن روز دختران در رواق ورزش رضوی برگزار شد
سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت گرامی باد
اولین دوره مسابقات فوتسال خدام اعتاب مقدسه به پایان رسید
تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می کند
جشنواره یک روزه کارکنان و خانواده آستان قدس رضوی
مسابقات جودو قهرمانی استان ویژه جشنواره فرهنگی ورزشی میلاد پایان یافت
برگزاری دو عمومی در شهرک شهید رجایی در جشنواره فرهنگی ورزشی میلاد