موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

مسابقات والیبال جام شهدای مدافع حرم با معرفی قهرمانان به کار خود پایان داد

مسابقات ویژه کارکنان موسسات و شرکت‌های تابعه و خدام آستان مقدس رضوی در رشته ورزشی والیبال با معرفی قهرمانان دسته اول و دوم پایان یافت.  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، مسابقات والیبال کارکنان ادارات، موسسات و سازمان‌های تابعه و خدام آستان قدس رضوی، ویژه دهه کرامت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با برگزاری 121 مسابقه در مدت سه ماه برگزار شد.

این مسابقات که به همت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، با حضور 44 تیم در دسته اول و دوم از 23 خردادماه، به مناسبت ایام دهه کرامت آغاز شد و طبق قرار تعیین شده میان سرپرستان تیم‌های شرکت‌کننده، در دوره اول برپایی مسابقات، به صورت دوره‌ای برگزار شد و بناست در مرحله بعد به شکل حذفی برگزار شود.

11 تیم دسته اول در دو گروه مسابقه دادند و در نهایت تیم دانشگاه امام رضا(ع) به عنوان قهرمان و تیم بیمارستان رضوی به عنوان نایب قهرمان معرفی شدند و تیم مدیریت خدمه الف به مقام سوم دست یافت که در نتیجه این مسابقات، تیم اداره تبلیغات با صفر امتیاز به دسته دوم سقوط کرد.

33 تیم دسته دوم در شش گروه به قید قرعه در جدول مسابقات جای گرفته و با هم به رقابت پرداختند که تیم‌های دانشگاه علوم اسلامی رضوی، بتن ماشین و سازمان اقتصادی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند که دو تیم قهرمان و نایب قهرمان به دسته یکم در سال 98 صعود می‌کنند.

همچنین یادآور می‌شود، با برگزاری مسابقه فینال، به تیم‌های برگزیده جوایزی از سوی مدیریت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی اهدا شد.

 
کلید واژه ها:دهه کرامت , جام شهدای مدافع حرم , مسابقات کارمندان
 
 
جشن کرامت ویژه کارکنان آستان قدس رضوی برگزار شد
جشن دهه کرامت ویژه پسران و پدران برگزار شد
همزمان با ششمین روز از ایام دهه کرامت مسابقات تنیس روی میز دختران برگزار شد
مسابقات تنیس روی میز پسران در موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد
همایش دو راهپیمایی عمومی دهه کرامت برگزار شد
همایش دو و راهپیمایی عمومی
  • 1397/4/27 چهارشنبه همایش دو و راهپیمایی عمومی
    به مناسبت دهه کرامت همایش دو و راهپیمایی عمومی ویژه آقایان توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی در شهرک شهید رجایی برگزار می گردد.
تشرف 50 دختر ورزشکار به حرم رضوی به میزبانی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی
جشن روز دختران در رواق ورزش رضوی برگزار شد