موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

ورزش زیر چتر امام مهربانی ها

کانون های خادمیاری ورزش ، معنویت را در ورزش ارتقاء می دهند.  
 

با شروع به کار کانون های خادمیاری ورزش زیر چتر حضرت رضا (ع) در سراسر کشور رشد دینی معنوی و انقلابی از طریق ورزش در بین آحاد مردم خصوصا نوجوانان و جوانان ارتقاء می یابد.

دکتر هاشمی جواهری مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ضمن بیان این مطلب افزود : کانون های خادمیاری ورزش از طریق پیوند با مفاهیم رضوی در خصوص سلامت و تندرستی و استفاده از نخبگان ورزشی هر استان و ایجاد شبکه بزرگ خادمیاری ورزش ، نشاط و سلامتی ، ارتقاء ورزش همگانی و کاهش آسیب های اجتماعی از طریق ورزش را در بین نونهالان و نوجوانان خصوصا در مناطق کم برخوردار با استفاده از هویت و برند ورزش رضوی فراهم می آورند. این کانون ها در صدد هستند تحولی بزرگ را در حوزه معنوی سازی ورزش و استفاده از پایگاه های مساجد و کانون های فرهنگی و حمایت این موسسه به منصه ظهور برسانند.

ایشان اضافه کرد در حال حاضر 17 کانون در سطح شهر مشهد افتتاح و در تمامی استان ها با هماهنگی نمایندگی های استانی آستان قدس رضوی کانون خادمیاری ورزش رضوی افتتاح شده است.

هاشمی جواهری افزود : ایجاد پیوند بین جوانان و این پایگاه ها و زیر سایه امام مهربانی ها کمک خواهد کرد تا سطح معنویت و تربیت دینی و روحی افراد در کنار رشد و بالندگی جسمانی آنان تقویت و ارتقا یابد.

 
کلید واژه ها:کانون های خادمیاری ورزش , موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی , نخبگان ورزشی
 
 
همراه با خادمیاران ورزش رضوی
  • 1397/8/19 شنبه همراه با خادمیاران ورزش رضوی
    همزمان با دهه آخر صفر خادمیاران ورزش رضوی در جهت عرض ارادت به امام مهربانی ها به ارائه خدمت به زائران حضرت پرداختند.
نخبگان ورزشی ما به برکت انقلاب، مفاخر اسلام هستند
  • 1397/8/2 چهارشنبه نخبگان ورزشی ما به برکت انقلاب، مفاخر اسلام هستند
    نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، خطاب به ورزشکاران خراسانی گفت: صرف بالا رفتن پرچمی سه رنگ اهمیتی ندارد؛ پرچم سه رنگی که نقش الله دارد، مهم است و عامل بالا رفتن این پرچم، شما بودید، شمایی که این کلمه را عظیم کردید و در برابر بینش همه جهان اعتلا بخشیدید که شاید ارزش این کار، از مدال کسب شده بیشتر باشد.
موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی میزبان شیعیان کانادایی شد