موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

استقبال و تکریم زائران پیاده در تربیت بدنی آستان قدس رضوی

طبق سنوات گذشته و به رسم میهمان نوازی ، موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با تمامی امکانات و نیروهای خود به استقبال و تکریم زائران پیاده امام مهربانی پرداخت  


به گزارش روابط عمومی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، تمامی سالن های چند منظوره این موسسه برای اسکان زائران پیاده امام مهربانی ها در ایام دهه آخر صفر در نظر گرفته شده است. از دیگر برنامه های صورت گرفته در این موسسه پذیرایی از زائران می باشد که همراه با خدماتی چون غذای گرم ، چای ، آب ، محل استراحت ، ماساژ پذیرایی صورت می گیرد. از نکات قابل توجه این موکب می توان به حضور شخصیت ها و پیشکسوتان ورزشی اشاره نمود که به عنوان خدمت گذار در این ایام در این محل حضور دارند.   
کلید واژه ها:دهه آخر صفر , شهادت امام رضا (علیه السلام)
 
 
همراه با خادمیاران ورزش رضوی
 • 1397/8/19 شنبه همراه با خادمیاران ورزش رضوی
  همزمان با دهه آخر صفر خادمیاران ورزش رضوی در جهت عرض ارادت به امام مهربانی ها به ارائه خدمت به زائران حضرت پرداختند.
اینجا رواقی از خدمت است
 • 1397/8/19 شنبه اینجا رواقی از خدمت است
  همه مدال افتخار خدمت به سینه دارند. با هم فرقی ندارند؛ چه آن‌ها که در قامت کارکنان موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی پای کاراند، چه آنان که همین چند روز برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده ثامن الحجج(ع) آستین همت بالا زده‌اند.
پذیرایی روزانه با 7 هزار وعده غذای گرم از زائران پیاده امام هشتم
خاک پای‌تان طوطیای چشمان‌مان
 • 1397/8/16 چهارشنبه میزبانی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی از زائران پیاده امام هشتم خاک پای‌تان طوطیای چشمان‌مان
  برو و بیایی است و بساط پذیرایی روبراه. آب و جارو کرده‌اند و اسپند دود داده‎اند، ایستگاهی صلواتی در سر در ورودی برپا شده که بر پیشانی آن حک شده است؛ خاک پای‌تان طوطیای چشمان‌مان. ایستگاه در همین روز نخست برپایی، مملو از مهمان شده است. عاشقان و دلدادگانی که از اقصی نقاط کشور صدها کیلومتر راه را با پای پیاده و گاه بدون پای‌افزار برای پابوسی بارگاه منور حضرت شمس‌الشموس پیموده‌اند.
برنامه های دهه آخر صفر تربیت بدنی آستان قدس رضوی
 • 1397/8/10 پنجشنبه برنامه های دهه آخر صفر تربیت بدنی آستان قدس رضوی
  همزمان با فرارسیدن ایام رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام رضا (ع) تربیت بدنی آستان قدس رضوی همراستا با سایر برنامه های آستان قدس رضوی برنامه های متعددی را در جهت تکریم از زائران پیاده حضرت با بسیج کلیه امکانات خود برگزار می نماید.
برگزاری جلسه اخلاق و قرائت زیارت عاشورا
تجهیز سالن های ورزشی آستان قدس برای اسکان زائران پیاده امام مهربانی