موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

علی دایی : ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) یک سرمایه ملی است

علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری بعد از بازی پدیده و سایپا در خصوص سوال یکی از خبرنگاران که نظرش را درباره ورزشگاه امام رضا (ع) پرسیده بود گفت : ورزشگاه امام رضا (ع) یک سرمایه ملی است و همه امکانات این ورزشگاه به روز و استاندارد است و قابل مقایسه با ورزشگاه ثامن نیست.  
 

علی دایی افزود : این ورزشگاه تاثیر زیادی در پیروزی تیم های مشهدی در لیگ دارد که امیدوارم با مدیریت خوب این ورزشگاه حفظ شود.

لازم به ذکر است مسابقه دو تیم پدیده و سایپا در هفته سیزدهم لیگ برتر با برتری یک بر صفر پدیده به پایان رسید.

ورزشگاه امام رضا (ع) با دارا بودن همه شرایط استاندارد مسابقه از جمله رختکن مناسب با همه امکانات (سونا و جکوزی) ، چمن ایده آل و استاندارد ، امکانات رفاهی برای تماشاگران ، پارکینگ مناسب و جایگاه ویژه علاوه بر افزایش تعداد هواداران پرشور مشهدی برای دیدن مسابقه که تاثیر غیر قابل انکاری در نتایج تیم داشته است توانسته با چمن یکدست و ایده آل خود شرایط بازی های تکنیکی و روی زمین که هدف مربی تیم است را نیز بدنبال داشته باشد.

 
کلید واژه ها:علی دایی , ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) , بازی پدیده و سایپا
 
 
ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مروج فرهنگ اسلامی و رضوی در ورزش
ورزشگاهی که امتیاز می آورد
  • 1397/9/18 يكشنبه ورزشگاهی که امتیاز می آورد
    روز جمعه بی تردید روزی ویژه برای فوتبال مشهد بود. حضور بیش از 20 هزار تماشاگر برای مسابقه ای که یک طرف آن استقلال و پرسپولیس نبودند ، نه تنها بی سابقه بلکه حتی می توان گفت باور نکردنی بود.
ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) همین را کم داشت
استادیوم امام رضا(ع) میدان مصاف صدرنشین با سایپا
نگهداری و ارائه خدمات ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برابر استانداردها
  • 1397/8/27 يكشنبه نگهداری و ارائه خدمات ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برابر استانداردها
    پس ار مرحله طراحی و ساخت اماکن ورزشی ، مهمترین کار مدیریت ورزشی یعنی بهره برداری از فضاها و اماکن آغاز می گردد. بهره وری ، ارائه خدمات مطلوب ، بازاریابی ، مدیریت هزینه ها ، امنیت ، ساختار مدیریتی ، تعمیرات و نگهداری و غیره از دغدغه های مدیران برای مدیریت اماکن ورزشی محسوب می شوند که مدیران وظیفه دارند با استفاده از ابزارهای مدیریتی این مسائل را مرتفع نمایند.
آماده سازی چمن ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برای بازی پدیده و نساجی
ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مشهد یازدهمین ورزشگاه زیبای جهان
برگزاری بازی بین دو تیم پدیده و تراکتورسازی در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام)