موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

تقدیر تربیت بدنی آستان قدس رضوی از عوامل دیدار خیرخواهانه جام رسانه و مهربانی

هفته تربیت بدنی در سال 97 امسال یک برنامه متفاوت داشت  
 

برنامه ای که در راس آن مهربانی و کمک به همنوعان قرار داشت. یک جام یک دنیا مهربانی "جام رسانه و مهربانی" برنامه ای که به پیشنهاد تربیت بدنی آستان قدس رضوی و مشارکت انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان و حضور معاونت تربیت بدنی شهرداری ، اداره کل ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان و خیرین ورزشی تبدیل به یک اقدام خیرخواهانه شد.

این اتفاق با برگزاری گلریزان و جمع مبلغ حدود 5/9 میلیون تومان به بارنشست و با تجهیز یک مدرسه در روستای برزش آباد از توابع منطقه تبادکان میوه مهربانی بین 180 دانش آموز تقسیم شد.

خرید میز ، صندلی ، دیتاپروژکتور ، لوازم تحریر و تجهیز مدرسه دکتر قاسمی لبخند را بر لبان دانش آموزان و معلمان مدرسه نشاند.

در کنار این حرکت خداپسندانه و ماندگار حضور یحیی گل محمدی در این مراسم و قول ساخت یک اتاق درس با مشارکت سایر اعضای تیم پدیده به جای کانکس کنونی این حرکت شایسته را به اوج رساند تا یک بار دیگر ورزش عاملی شود برای ارتقاء مشارکت های اجتماعی و فرهنگی. تربیت بدنی آستان قدس رضوی رسالت خود می داند خوشحالی دانش آموزان این مدرسه را بهانه ای قرار داده تا تقدیر و تشکر نماید از همه ی کسانی که در این مسیر قدم برداشتند و همراهی کردند.

 
کلید واژه ها:هفته تربیت بدنی , جام رسانه و مهربانی , یحیی گل محمدی
 
 
نخبگان ورزشی ما به برکت انقلاب، مفاخر اسلام هستند
  • 1397/8/2 چهارشنبه نخبگان ورزشی ما به برکت انقلاب، مفاخر اسلام هستند
    نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، خطاب به ورزشکاران خراسانی گفت: صرف بالا رفتن پرچمی سه رنگ اهمیتی ندارد؛ پرچم سه رنگی که نقش الله دارد، مهم است و عامل بالا رفتن این پرچم، شما بودید، شمایی که این کلمه را عظیم کردید و در برابر بینش همه جهان اعتلا بخشیدید که شاید ارزش این کار، از مدال کسب شده بیشتر باشد.
دیدار با جانبازان دفاع مقدس در هفته تربیت بدنی
به مناسبت هفته تربیت بدنی کوهپیمایی خانوادگی توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار گردید.
غبار روبی مزار شهدا توسط کانون های خادمیاری ورزش رضوی
کاروان خادمیاری سلامت و ورزش رضوی راه اندازی شد
افتتاح پایگاه مقاومت بسیج در تربیت بدنی آستان قدس رضوی
پایان مهربان جام مهربانی و رسانه
  • 1397/7/28 شنبه پایان مهربان جام مهربانی و رسانه
    سوت پایان داوران بین‌المللی فوتبال بر تورنمنت چهارجانبه «جام مهربانی و رسانه» سرآغازی بود بر یک مهربانی بی‌پایان؛ جامی که با دورهمی و همدلی صمیمانه اهالی رسانه و ورزش قرار بود پایان مهری پُرمهر را رقم بزند.
برنامه های تربیت بدنی آستان قدس رضوی در هفته تربیت بدنی