موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی با مدیران جامعه المصطفی در راستای اجرائی کردن تفاهم نامه

تفاهم نامه همکاری بین تربیت بدنی آستان قدس رضوی و جامعه المصطفی با ارائه خدمات متقابل در راستای ارتقای برنامه های فرهنگی ورزشی و استفاده متقابل از خدمات در تابستان امسال مورد توافق مدیران دو مرکز قرار گرفته و امضاء شد.  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی در جهت اجرایی کردن این تفاهم نامه صبح امروز 12/10/97 حجت الاسلام والمسلمین نجاتی به همراه کارشناسان جامعه المصطفی در جلسه ای با دکتر هاشمی جواهری راهکارهای اجرایی این تفاهم نامه را بررسی و برای عملیاتی شدن آن بحث و تبادل نظر کردند.

دکتر هاشمی جواهری در این جلسه ضمن ارزشمند دانستن این تفاهم نامه افزودند : با توجه به اینکه اکثر طلاب این مرکز از سایر کشورهای اسلامی هستند تربیت مبلغ ورزشی با استفاده از ظرفیت های موجود با ارائه طرح درس و برگزاری دوره های دانش افزایی و اصول و مبانی تربیت بدنی می تواند از طریق ابزار ورزش سبک زندگی اسلامی و رضوی را در بین جوانان این کشورها معرفی نماید. بر این اساس رشته های باستانی و تربیت مرشد ، تیراندازی و شنا در اولویت برنامه ریزی می باشند.

حجت الاسلام نجاتی هم با عملیاتی دانستن این تفاهم نامه بیان کردند مرجعیت معرفی ورزش توسط این هم افزایی بین دو مجموعه قابل انجام است. ایشان عنوان کردند طلبه های این مرکز که از کشور روسیه ، چین ، ترکیه ، مالزی ، سنگاپور ، پاکستان ، افغانستان و سایر کشورها حتی از آفریقا هم هستند اکثرا ورزشکار و می توانند از ابزار ورزش برای فراهم نمودن و جذب جوانان به برنامه های دینی و معرفتی استفاده کنند.

از مصوبات دیگر این جلسه برگزاری جلسات ماهیانه برای ارزیابی برنامه ها بود.

 
کلید واژه ها:جلسه هم اندیشی , جامعه المصطفی(ص) العالمیه مشهد
 
 
برگزاری دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی طلاب جامعه المصطفی
در راستای ارتقای فعالیت های فرهنگی ورزشی تفاهم نامه همکاری میان تربیت بدنی آستان قدس رضوی و جامعه المصطفی(ص) به امضا می‌رسد
هیاهوی، شور و نشاط دختران کشورهای اسلامی در تربیت بدنی آستان قدس رضوی
دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی طلاب غیرایرانی در مشهد برگزار شد