موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

حمیداوی : نیازی برای رفتن روی جلد مجلات و روزنامه ها ندارم

مدیرعامل پدیده شهرخودرو در دیدار با هاشمی جواهری مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی از عشقش به فوتبال و تیم داری گفت  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی مدیرعامل پدیده شهرخودرو در دیدار با هاشمی جواهری مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی از عشقش به فوتبال و تیم داری گفت و افزود : نیازی به شهرت ندارم و برای رفتن روی جلد مطبوعات و روزنامه ها نیامده ام. وی اضافه کرد : حس بسیار خوبی به مجموعه آستان قدس رضوی دارم و ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) به عنوان یک زیر ساخت حرفه ای در ورزش انگیزه مرا برای تیم داری چندین برابر کرده است.

حمیداوی گفت : همه بدهی های تیم را تا پایان فصل تسویه خواهیم کرد و اظهار امیدواری کرد این شور و نشاط اجتماعی که به واسطه ورزش و فوتبال در مشهد ایجاد شده است بیشتر از گذشته احساس شود.

دکتر هاشمی جواهری هم در این دیدار ضمن اشاره به دوران طلایی فوتبال استان در سال جاری افزودند : اینکه برای مسئولین و خصوصا مردم ورزش دوست تکلیف مالکیت باشگاه پدیده مشخص شد بهترین اتفاق است و با تلفیق اخلاق و ورزش و وجود ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) می توان الگوی یک تیم فرهنگی و ورزشی در کشور را به وجود آورد.

ایشان با اشاره به وضعیت فرهنگی ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) افزودند : تماشاگران مشهدی فهیم ترین هواداران ورزش هستند و در مسیر توسعه فرهنگی ورزشی همراهی بسیار مطلوبی را با برنامه های فرهنگی ورزشگاه دارند.

 
کلید واژه ها:مدیرعامل پدیده شهرخودر , مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی
 
 
خادمیاران ورزش خوزستان به زیارت حضرت رضا (علیه السلام) مشرف شدند
مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی