موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

آغاز عملیات عمرانی دو طرح‌ ورزشی به وسعت 3500 مترمربع

مطابق برنامه‌زیری ‌های صورت گرفته توسط موسسه تربیت بدنی آستان قدس جهت احداث سالن ‌های چندمنظوره در مناطق حاشیه شهر ، عملیات عمرانی دو طرح ورزشی در دو نقطه شهر مشهد کلید خورد.  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، در راستای توزیع عادلانه امکانات ورزشی در سطح شهر مشهد و برای استفاده همه اقشار، عملیات عمرانی دو مجموعه بزرگ ورزشی به بزرگی سه هزار و 500 مترمربع تحت نظر موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد.

بر این اساس، یکی از طرح‌های مهم در حال احداث موسسه تربیت بدنی آستان قدس ویژه بانوان و با هدف تفکیک فضای ورزشی بانوان از بخش‌ آقایان در نظر گرفته شده است. 

عملیات عمرانی سالن شماره دو مجموعه ورزشی بانوان در زمین مجاور مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی به مساحت هزار و 600 مترمربع زیربنا به منظور ساخت سالن‌های ورزشی چندمنظوره آغاز شده و بنا است تا ابتدای سال 98 افتتاح شود.

دیگر طرح‌ بزرگ این موسسه ورزشی در منطقه شهرک شهید رجایی جهت احداث دو سالن توپی و غیرتوپی برای استفاده بانوان و آقایان است.

طبق پیش‌بینی‌ های انجام شده، قرار است سالن‌ توپی با مساحتی حدود هزار و 200 مترمربع و سالن غیرتوپی به مساحت 700 مترمربع طی دو ماه از آغاز عملیات به بهره‌براری برسد و این مجموعه از ابتدای سال 98 آماده استفاده عمومی شود.

لازم به یادآوری است؛ این مجموعه تربیت بدنی طرحهای عمرانی دیگری را از جمله احداث یک زمین فوتبال در منطقه شهرک شهید رجایی، احداث دو سالن توپی و غیرتوپی و به‌سازی گود کشتی باچوخه در منطقه مهدی‌آباد در بلوار توس در دست اقدام دارد که به زودی عملیات اجرایی آن‌ها آغاز خواهد شد.

 
کلید واژه ها:آغاز عملیات عمرانی , احداث سالن های چندمنظوره , مناطق حاشیه شهر , توزیع عادلانه امکانات ورزشی