موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

امیر قلعه نوعی : ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) نگین ورزش ایران است

امیر قلعه نوعی که به همراه تیم سپاهان برای انجام یک بازی دوستانه با پدیده شهر خودرو در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) حضور یافته بود ، ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) را نگین ورزش ایران خواند  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی امیر قلعه نوعی که به همراه تیم سپاهان برای انجام یک بازی دوستانه با پدیده شهر خودرو در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) حضور یافته بود ، ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) را نگین ورزش ایران خواند و افزود : باید از سازندگان این ورزشگاه که آستان قدس رضوی است تشکر و تقدیر کرد که با احداث آن چنین افتخاری را برای ایران اسلامی به وجود آورده اند.

سرمربی تیم سپاهان درباره زمین چمن ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) گفت : کیفیت این زمین فراتر از همه ورزشگاه های ایران است و تجهیزات سقف ، نور و صوت آن هم نشان دهنده رعایت استانداردهای یک ورزشگاه مدرن و در خور شان است.

قلعه نوعی از میهمان نوازی باشگاه پدیده شهر خودرو تشکر و افزود در این بازی توفیقی بود تا به آستان بوسی حضرت رضا (علیه السلام) برسم و خاطرات قهرمانی در مشهد برایم زنده شود. وی با اشاره به برگزاری اردوی آمادگی تیم سپاهان در کشور ترکیه گفت : اگر این ورزشگاه یک هتل استاندارد و مجلل داشت تیم ها می توانستند برای برگزاری کمپ های آماده سازی و اردویی خود از آن استفاده کنند.

 
کلید واژه ها:امیر قلعه نوعی , ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) , نگین ورزش ایران , سرمربی تیم سپاهان
 
 
بازدید دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه خاوران از ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مشهد
ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مروج فرهنگ اسلامی و رضوی در ورزش
ورزشگاهی که امتیاز می آورد
  • 1397/9/18 يكشنبه ورزشگاهی که امتیاز می آورد
    روز جمعه بی تردید روزی ویژه برای فوتبال مشهد بود. حضور بیش از 20 هزار تماشاگر برای مسابقه ای که یک طرف آن استقلال و پرسپولیس نبودند ، نه تنها بی سابقه بلکه حتی می توان گفت باور نکردنی بود.
ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) همین را کم داشت
علی دایی : ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) یک سرمایه ملی است
  • 1397/9/5 دوشنبه علی دایی : ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) یک سرمایه ملی است
    علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری بعد از بازی پدیده و سایپا در خصوص سوال یکی از خبرنگاران که نظرش را درباره ورزشگاه امام رضا (ع) پرسیده بود گفت : ورزشگاه امام رضا (ع) یک سرمایه ملی است و همه امکانات این ورزشگاه به روز و استاندارد است و قابل مقایسه با ورزشگاه ثامن نیست.
نگهداری و ارائه خدمات ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برابر استانداردها
  • 1397/8/27 يكشنبه نگهداری و ارائه خدمات ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برابر استانداردها
    پس ار مرحله طراحی و ساخت اماکن ورزشی ، مهمترین کار مدیریت ورزشی یعنی بهره برداری از فضاها و اماکن آغاز می گردد. بهره وری ، ارائه خدمات مطلوب ، بازاریابی ، مدیریت هزینه ها ، امنیت ، ساختار مدیریتی ، تعمیرات و نگهداری و غیره از دغدغه های مدیران برای مدیریت اماکن ورزشی محسوب می شوند که مدیران وظیفه دارند با استفاده از ابزارهای مدیریتی این مسائل را مرتفع نمایند.
آماده سازی چمن ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برای بازی پدیده و نساجی
ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مشهد یازدهمین ورزشگاه زیبای جهان