موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

پایان مسابقات ورزشی نوجوانان جام خورشید ولایت

مسابقات فرهنگی ورزشی جام خورشید ولایت ویژه گرامیداشت دهه مبارک فجر ویژه گروه سنی نوجوانان در تربیت بدنی آستان قدس رضوی به پایان رسید.  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی در مسابقات فوتسال که 6 تیم از استان های خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی و گلستان و کرمانشاه حضور داشتند با انجام 10 بازی استان خراسان جنوبی به مقام قهرمانی دست یافت.

در فینال این بازی ها خراسان جنوبی 3 بر 1 از سد تیم فوتبال استان گلستان گذشت و اول شد و خراسان شمالی با شکست تیم کرمانشاه به مقام سوم رسید.

در رشته ورزش های باستانی استان های کرمانشاه ، خراسان جنوبی و شمالی اول تا سوم شدند.

در تنیس روی میز انفرادی نفرات استان گلستان اول و دوم و شرکت کننده کرمانشاه سوم شد و در تنیس دوبل استان های گلستان ، خراسان جنوبی و کرمانشاه اول تا سوم شدند.

در پایان این مسابقات و در مجموع همه رشته ها استان گلستان با 4 طلا ، 4 نقره و 2 برنز اول شد ، استان کرمانشاه با 3 طلا ، 1 نقره و 3 برنز دوم و خراسان جنوبی با 1 طلا ، 4 نقره و 1 برنز به مقام سوم رسید.

در ادامه مسابقات خورشید ولایت گرامیداشت دهه مبارک فجر از امروز مسابقات در رده پیشکسوتان در رشته های فوتسال ، والیبال و باستانی آغاز می شود.

 
کلید واژه ها:مسابقات فرهنگی ورزشی جام خورشید ولایت , دهه مبارک فجر
 
 
جام رقابت‌های والیبال نشسته جانبازان در خانه ماند
دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد
  • 1397/11/13 شنبه دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد
    از خون سرخ بهمن سرسبز شد بهاران / اندیشه باور شد، در امتداد باران / بر صخره‏های همّت جوشیده خون غیرت / بانگ سرود و وحدت آید زچشمه ساران / و الفجر بهمن آمد، فصل شکفتن آمد / بر پهندشت باور، خالی است جای یاران
جشنواره خورشید ولایت در تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد
پایان مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان آستان قدس رضوی
به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی در تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می گردد