موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

ورزش حاشیه شهر در مسیر توسعه

با کلنگ زنی و افتتاح رسمی دو پروژه در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار از امکانات ورزشی توسط آستان قدس رضوی ، امکانات سخت افزاری ورزش در این مناطق روی ریل توسعه قرار گرفت.  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه مبارک فجر و توسط تولیت آستان قدس رضوی از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور آحاد مختلف مردم در منطقه بلوار توس و شهرک شهید رجایی به صورت رسمی مراسم کلنگ زنی و احداث بهینه سازی و مرمت گود کشتی باچوخه مهدی آباد و احداث 2 سالن چندمنظوره در شهرک شهید رجایی کلید خورد.

گود کشتی باچوخه مهدی آباد که در حال حاضر هیچ امکانات رفاهی و از حداقل استانداردهای ورزشی هم برخوردار نیست ، قرار است در آینده ای نزدیک علاوه بر عصار کشی ، مرمت ، بازسازی و بهینه سازی شود.

احداث نمازخانه ، پارکینگ ، سرویس بهداشتی و رختکن ورزشکاران و همچنین ساخت سکو برای تماشاگران و اصلاح هندسی گود به صورت هشت ضلعی از مهمترین برنامه های تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای این مکان ورزشی می باشد.

در شهرک شهید رجایی هم 2 سالن ورزشی در ابعاد استاندارد ویژه رشته های توپی و رشته های انفرادی مانند کشتی و رزمی رسما کلنگ زنی شد و عملیات احداث آن آغاز شده است.

 
کلید واژه ها:ورزش حاشیه شهر , مناطق حاشیه ای و کم برخوردار , امکانات ورزشی , ویدئو کنفرانس , شهرک شهید رجایی , گود کشتی باچوخه مهدی آباد