موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

جام رقابت‌های والیبال نشسته جانبازان در خانه ماند

اختتامیه مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان از سری رقابت‎های جام «خورشید ولایت»، امروز به همت موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.  
 

به گزارش روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، در راستای جشنواره فرهنگی ورزشی«خورشید ولایت»، رقابت‌های والیبال نشسته ویژه جانبازان و معلولان با برگزاری بازیها و اهدای جام و مدال‌ها به تیم برنده، 18 بهمن به کار خود پایان داد.

هم‌زمان با برپایی مجموعه رقابتهای جشنواره «خورشید ولایت» که به مناسبت دهه فجر در مدت یک هفته در رشته‌های متنوع ورزشی و با حضور ورزشکاران مختلف برگزار شد، 130 ورزشکار جانباز و معلول از سراسر کشور در مسابقات رشته‌های والیبال نشسته، تیراندازی و شنا شرکت کردند.  

60 والیبالیست جانباز و معلول از بین خادمیاران ورزشی پنج استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان و کرمانشاه و در قالب شش تیم در این رقابت‌ها حضور داشتند. 

این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای طی دو روز انجام شد و هر یک از تیم‌های حاضر در مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان با 10 نفر ورزشکار و یک مربی به میدان آمدند.

براساس امتیازات کسب شده در هر بازی، پس از رقابت دو تیم‌ والیبال نشسته خراسان رضوی الف و خراسان رضوی ب، این تیمها به ترتیب به عناوین اولی و دومی دست یافتند و تیم والیبال گلستان هم به مقام سومی بسنده کرد. 

یادآور می‌شود، مسابقات فرهنگی‌ـ‌ورزشی «خورشید ولایت» از تاریخ 12 بهمن در رشته‌های مختلف از جمله فوتسال، والیبال، باستانی، پینگ پنگ و با حضور بانوان، نوجوانان و جوانان، جانبازان و معلولان ورزشکار آغاز شد و 18بهمن‌ماه هم به کار خود پایان داد.


   
کلید واژه ها:والیبال نشسته , دهه مبارک فجر , جانبازان و معلولان , جام خورشید ولایت
 
 
پایان مسابقات ورزشی نوجوانان جام خورشید ولایت
دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد
  • 1397/11/13 شنبه دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد
    از خون سرخ بهمن سرسبز شد بهاران / اندیشه باور شد، در امتداد باران / بر صخره‏های همّت جوشیده خون غیرت / بانگ سرود و وحدت آید زچشمه ساران / و الفجر بهمن آمد، فصل شکفتن آمد / بر پهندشت باور، خالی است جای یاران
جشنواره خورشید ولایت در تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد
پایان مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان آستان قدس رضوی
به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی در تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می گردد